XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Співпраця КПІ та США. Разом до перемоги

У вересні 2023 року КПІ ім.Ігоря Сікорського та американська компанія Sonata Holdings підписали меморандум про співпрацю, а вже в жовтні Sonata Holings виступила спонсором тогорічного Фестивалю Sikorsky Challenge.   


З того часу представники  Sonata Holdings плідно працювали з фахівцями Інституту передових оборонних технологій (структурного підрозділу КПІ) за темою розмінування та безпілотних летальних апаратів.

А вже 20 лютого 2024 року відбулась зустріч представників нашого університету з провідними військовими фахівцями Sonata Holdings, на якій були обговорені питання організації спеціальних  навчальних курсів та курсів перепідготовки для наших захисників.

Передбачається, що це будуть:
  1. Курси підвищення кваліфікації для військових за рівнем L1
  2. Курси підвищення кваліфікаціх за рівнем L5 для військових, прикордонників, ДНС, нацгвардійців, депутатів ВР та керівників підприємств. 

Коментарі