XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Штучний інтелект навчився розуміти, чому діти плачуть

 Команда вчених з Університету Північного Іллінойсу створила технологію, яка “читає” дитячий плач, дешифрує його і визначає приховане значення. 

Плач містять критично важливу інформацію про самопочуття дитини. І його точне розуміння дуже важливе для медицини і суспільства як такого. Як пише Newsweek, останніми роками у світі були проведені численні дослідження у сфері розпізнавання мовлення. Однак, дослідження, націлене на розшифрування плачу, були обмеженими. Тому що це не та форма комунікації, яку можна легко зрозуміти. 

Щоб заповнити цю прогалину в людських знаннях, вчені на чолі з Ніхуаном Лю з Університету Північного Іллінойсу розробили алгоритм штучного інтелекту, який може слухати плач і визначати, нормальний він чи ні. І це потенційно може вказувати на серйозні або хронічні хвороби. Серед медичних проблем, які можуть бути пов’язані з аномальним плачем, можна назвати інфекції, проблеми в роботі центральної нервової системи, запалення легень, зараження і болі. Тому виявити його вчасно надзвичайно важливо. 

Згідно зі звітом вчених, технологія шукає приховані закономірності у плачу немовлят, зосереджуючись на таких характеристиках, як частота і періодичність, щоб класифікувати його. 

Ніхуан Лю: "Це ніби особлива мова. У різних звуках плачу міститься багато інформації, пов’язаної зі станом здоров’я.  Відмінності між звуковими сигналами насправді несуть інформацію. Ці відмінності представлені різними характеристиками в сигналах. Щоб виявити і використати інформацію, нам потрібно знати точні характеристики і вилучити інформацію в них". 

За матеріалами vinnitsaok


Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/archives/926445

Коментарі