Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Вітаємо Інну Малюкову, фіналістку Red Kalyna!

«Жінка – це повне коло.
 Усередині її є влада  створювати, 
виховувати і трансформувати»
Діана Маріхільд

Red Kalyna одна з головних ініціатив Спільноти Європейського інституту Інновацій та Технологій (EIT) та Кластеру Стратегічних регіональних інновацій EIT.
   

Європейська спільнота EIT  має на меті відзначати та популяризувати видатних українських підприємиць, педагогів та наставниць, які розробили інноваційні продукти чи рішення, або перетворили свій бізнес на інноваційний. 

Партнерами ініціативи є відомі  інституції, такі як Emerging Europe , Український фонд стартапів , Офіс інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) , Жіноча бізнес-палата України , Національний фонд досліджень України , DareInnovations , Офіс підтримки науковців України , а також Європейський інститут інновацій та технологій (EIT) , EIT Girls Go Circular , випускники EIT , а також уся спільнота EIT загалом.

На цьогорічний конкурс було номіновано 30 українок, із яких організатори відібрали 9  українських іноваторок, які ведуть інноваційний бізнес, роблять свій внесок у відбудову країни та стимулюють місцеву економіку.  

Серед фіналісток цьогорічного відбору найкращих жінок-інноваторів - Інна Малюкова, співзасновниця та керівниця Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine.

Оголошення фіналісток відбулось 30 листопада 2023 в Афінах під час проведення великого фіналу EIT Jumpstarter. Під час заходу учасники познайомилися (офлайн+онлайн) з надихаючими українськими інноваторками цьогорічної «Червоної Калини». Крім того, партнери ініціативи розіграли такі цінні призи: 

  • Одна жінка-лідер отримає дворічне безкоштовне членство в Emerging Europe Global Visibility Program вартістю 5 000 євро 
  • Усі фіналістки отримають річне безкоштовне членство в Жіночій Діловій Палаті України 
  • DareInnovation проведе семінар з глибоких технологій Access2Funding вартістю 5 000 євро для всіх фіналістів 
  • Усі фіналісти пройдуть безкоштовний тренінг з прав інтелектуальної власності від EUIPO 

Вітаємо фіналісток! Пишаємося та надихаємося вами!

За матеріалами eitjumpstarter


Коментарі