Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Кам'янець-Подільська міська рада оголосила переможців Конкурсу бізнес-ідей!

22 листопада 2023 року. Кам'янець-Подільська міська рада провела Конкурс бізнес-ідей, метою  якого є створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни. 

Нагородження переможців Конкурсу бізнес-ідей під час проведення Бізнес-форуму "Підтримка та промоція юізнесу Кам'янеччини : експорт, відновлення, масштабування».

 Загалом на Конкурс були подані такі проєкти: 

  1. Проєкт "Цифровий вимірювач обсягу рухів у шийному відділі хребта", який вирішує проблему якісної діагностики та реабілітації при захворюваннях та травмах ШВХ (керівник проєкту Вадим Зданюк). 
  2. Проєкт "Aqua Health" - інноваційний реабілітаційно-оздоровчий напрям акватерапії для реабілітації учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю (керівник проєкту Олександр Шевчук)
  3. Музично-патріотичний проєкт "Миротворець", метою якого є зниження рівня морально-психологічної напруги та виснаження серед військовослужбовців призваних за мобілізацією та місцевого населення (арттерапія). Керівник - Ярослав Геник.
  4. Проєкт "Смак Кавунової Мрії" - пропонує створення благодійних міні кав'ярень на відкритому повітрі з кавуновими напоями (керівник - Сергій Букшій)
  5. Проєкт "Виробництво квадрокоптерів, гексакоптерів та іншої техніки на основі технології FPV з можливістю застосування штучного інтелекту"
  6. Проєкт "Територія краси «NICE LOOK», місією якого є допомога людям мати гарний вигляд завдяки наданню широкого спектру послуг сфери краси та догляду за зовнішністю усім членам сім’ї і верствам населення в комфортно локалізованому просторі (Ольга Шевчук та Ганна Корженко).
За результатами розгляду цих проєктів експертами Кам'янець-Подільської міської ради переможцями Конкурсу бізнес-ідей були оголошені:

1 місце - "Aqua Health" (Грошовий сертифікат в розмірі 25 000 грн.)


2 місце - Проєкт "Цифровий вимірювач обсягу рухів у шийному відділі хребта" (грошовий сертифікат 15 000 грн.)


3 місце - Музично-патріотичний проєкт "Миротворець"(грошовий сертифікат 10 000 грн.)


Оголошення та нагородження переможців відбулось під час проведення Бізнес-форуму "Підтримка та промоція бізнесу Кам'янеччини: експорт, відновлення, масштабування», який відбувся 23-24 листопада в конференц-залі готелю "Клеопатра". 

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в розвитку проєктів та їх вдалого масштабування. Підтримка малого та середнього бізнесу важлива не тільки в мирний час. Особливо важлива вона у часи війни, коли місцевий бізнес та релоковані підпримства стають справжнім економічним фронтом держави. 

У форумі прийняло участь понад 70 учасників: підприємці малого та середнього бізнесу Кам’янеччини, представники Агенції регіонального розвитку Хмельниччини, торгово-промислових палат Канади, Латвії та Литви, фонду Розвитку Підприємства. 

Під час роботи форуму підприємці регіону ознайомились з особливостями підтримки та відновлення бізнесу, збільшення експорту за рахунок національних та міжнародних програм. Підприємці громади проінформували про стан та перспективи розвитку місцевого бізнесу.

Учасникам Бізнес-форуму був презентований аналіз співпраці в рамках проєкту «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»малого та середнього бізнесу" від координатора проєкту Валерії Колісніченко.

А про "Навчання та консультаційну підтримку органів місцевої ради з організацій та проведення Конкурсів бізнес-ідей - результати, уроки та перспективи"  учасникам Форуму розповів Сергій Сергієнко. 

Сергій Сергієнко, заступник директора ТОВ "Інноваційний холдинг"Сікорські Челендж"
Проєкт «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» добігає кінця, але залишається головне, що всі ми напрюцювали за місяці спільної роботи - досвід, зв'язки та бажання і надалі працювати задля наших підприємців, релокованих компаній та зміцнення економіки нашої держави. Може статися, що щось піде не так швидко, як хотілося б, але ми не будемо зупинятися, ми маємо йти вперед. Чи не так , друзі?!

Велика пошана та подяка за підтримку нашим європейським партнерам з програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»малого та середнього бізнесу" та чудовій команді Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам'янець-Подільської міської ради.

Валерія Колісніченко - координатор проєкту «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»малого та середнього бізнесу

Майя Гурська, директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам'янець-Подільської міської ради

Довідкова інформація: 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

 #eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Тетяна Кресан для Блогу Стартап-школи


Коментарі