Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

У Житомирі відбудеться Конкурс бізнес-ідей.

2 серпня в Житомирі розпочався прийом заявок на Конкурс бізнес-ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.


Прийом заявок тривав з 02.09.2023 по 17.09.2023року. На конкурс були подані бізнес-ідеї  активних підприємців та підприємців-початківців Житомирської міської територіальної громади, а також осіб, які мають ідеї та планують розпочати власну справу. 

6 жовтня відбулось засідання організаційного комітету Конкурсу бізнес-ідей, на якому були обрані фіналісти . 

У фінал Конкурсу потрапили 6 фіналістів за наступними напрямами бізнес-ідей: 
  • легка та харчова промисловість
  • інформаційні технології
  • виробництво обладнання
  • професійна освіта.
Конкурс серед фіналістів відбудеться 13 жовтня 2023 року.

Переможці Конкурсу отримають такі нагороди:

  • участь на XII міжнародному Конкурсі інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2023»;
  • підтримку Житомирської міської ради в реалізації бізнес-ідей (2 премії по 25 тис. грн);
  • консультації (експертну підтримку у розробці бізнес-планів, маркетингових стратегій) з питань розвитку бізнес-ідей;
  • сертифікати на користування коворкінгом протягом 2024 року.
Щоб Україна стала сильною економічно розвиненою країною, вона повинна використовувати увесь свій потенціал. Програма EU4Business сприяє тому, щоб кожен українець міг зробити свій внесок в економічний успіх.


Довідкова інформація: 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME


Татьяна Кресан для блога Sikorsky Challenge

Першоджерело:zt-rada



Коментарі