XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

У Житомирі відбудеться Конкурс бізнес-ідей.

2 серпня в Житомирі розпочався прийом заявок на Конкурс бізнес-ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.


Прийом заявок тривав з 02.09.2023 по 17.09.2023року. На конкурс були подані бізнес-ідеї  активних підприємців та підприємців-початківців Житомирської міської територіальної громади, а також осіб, які мають ідеї та планують розпочати власну справу. 

6 жовтня відбулось засідання організаційного комітету Конкурсу бізнес-ідей, на якому були обрані фіналісти . 

У фінал Конкурсу потрапили 6 фіналістів за наступними напрямами бізнес-ідей: 
  • легка та харчова промисловість
  • інформаційні технології
  • виробництво обладнання
  • професійна освіта.
Конкурс серед фіналістів відбудеться 13 жовтня 2023 року.

Переможці Конкурсу отримають такі нагороди:

  • участь на XII міжнародному Конкурсі інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2023»;
  • підтримку Житомирської міської ради в реалізації бізнес-ідей (2 премії по 25 тис. грн);
  • консультації (експертну підтримку у розробці бізнес-планів, маркетингових стратегій) з питань розвитку бізнес-ідей;
  • сертифікати на користування коворкінгом протягом 2024 року.
Щоб Україна стала сильною економічно розвиненою країною, вона повинна використовувати увесь свій потенціал. Програма EU4Business сприяє тому, щоб кожен українець міг зробити свій внесок в економічний успіх.


Довідкова інформація: 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME


Татьяна Кресан для блога Sikorsky Challenge

Першоджерело:zt-radaКоментарі