Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

У Житомирі стартував Конкурс бізнес-ідей

2 серпня в Житомирі розпочався прийом заявок на Конкурс бізнес-ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.


Цей Конкурс проводиться в рамках програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", для якої  Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробив  Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки  муніципалітетами новостворених та існуючих малих та середніх підприємств (МСП).

До участі у конкурсі запрошуються: 
 • підприємці малого та середнього бізнесу
 • підприємці-початківці
 • особи, які мають бізнес-ідеї та планують розпочати власну справу, в тому числі – студенти
 • релокований бізнес
 • внутрішньопереміщені особи.  

Пріоритетними при розгляді заявок будуть такі напрями:

 • енергоефективність/енергозбереження, відновлювальна енергетика
 • харчова промисловість (продовольча безпека, органічне виробництво продуктів харчування тощо)
 • охорона здоров’я
 • легка промисловість
 • рішення у сфері безпеки.
Переможці Конкурсу отримають:
 • підтримку Житомирської міської ради в реалізації бізнес-їдей
 • консультативну допомогу від Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж"
 • можливість виступити зі своїм проєктом на XII міжнародному Конкурсі інноваційних стартап-проєктів "Sikorsky Challenge 2023"
 • грант на участь у 2-тижневому навчальному курсі для молодих підприємців в ЄС  
Детальніше про Конкурс-бізнес-ідей та реєстрація - за посиланням

Щоб Україна стала сильною економічно розвиненою країною, вона повинна використовувати увесь свій потенціал. Програма EU4Business сприяє тому, щоб кожен українець міг зробити свій внесок в економічний успіх.

Довідкова інформація: 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Коментарі