XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

У Житомирі стартував Конкурс бізнес-ідей

2 серпня в Житомирі розпочався прийом заявок на Конкурс бізнес-ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.


Цей Конкурс проводиться в рамках програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", для якої  Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробив  Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки  муніципалітетами новостворених та існуючих малих та середніх підприємств (МСП).

До участі у конкурсі запрошуються: 
 • підприємці малого та середнього бізнесу
 • підприємці-початківці
 • особи, які мають бізнес-ідеї та планують розпочати власну справу, в тому числі – студенти
 • релокований бізнес
 • внутрішньопереміщені особи.  

Пріоритетними при розгляді заявок будуть такі напрями:

 • енергоефективність/енергозбереження, відновлювальна енергетика
 • харчова промисловість (продовольча безпека, органічне виробництво продуктів харчування тощо)
 • охорона здоров’я
 • легка промисловість
 • рішення у сфері безпеки.
Переможці Конкурсу отримають:
 • підтримку Житомирської міської ради в реалізації бізнес-їдей
 • консультативну допомогу від Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж"
 • можливість виступити зі своїм проєктом на XII міжнародному Конкурсі інноваційних стартап-проєктів "Sikorsky Challenge 2023"
 • грант на участь у 2-тижневому навчальному курсі для молодих підприємців в ЄС  
Детальніше про Конкурс-бізнес-ідей та реєстрація - за посиланням

Щоб Україна стала сильною економічно розвиненою країною, вона повинна використовувати увесь свій потенціал. Програма EU4Business сприяє тому, щоб кожен українець міг зробити свій внесок в економічний успіх.

Довідкова інформація: 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Коментарі