Оголошено лауреатів Нобелівської премії 2024 з фізики

8 жовтня 2024 року Нобелівський комітет визначив лауреатів премії у галузі фізики. Ними стали Джон Гопфілд та Джефрі Еверест Гінтон за "фундаментальні відкриття та винаходи, які дозволяють машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Фонду Нобеля Що відомо про лауреатів Двоє цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з фізики використали інструменти фізики для розробки методів, які є основою сучасного потужного машинного навчання.  Коли ми говоримо про штучний інтелект, ми часто маємо на увазі машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж. Ця технологія спочатку була навіяна структурою мозку. У штучній нейронній мережі нейрони головного мозку представлені вузлами, які мають різні значення. Ці вузли впливають один на одного через зв’язки, які можна зробити сильнішими або послабленими. Джон Хопфілд винайшов мережу, в якій використовується метод збереження і відтворення шаблонів. Ми можемо уявити вузли у

EU4Business запрошує учасників Конкурсу бізнес-ідей

З травня 2023 року на замовлення програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП. 


Метою цього спільного проєкту є розробка Методології проведення Конкурсів бізнес-ідей для  міських рад шести міст України, яка допоможе проводити Конкурси серед підприємців малого та середнього бізнесу,  

Перші Конкурси бізнес-ідей відбудуться вже у вересні-жовтні 2023. За результатами оцінювання будуть обрані переможці, які  отримають фінансову допомогу на розвиток своїх бізнес-ідей та консультативну допомогу від Інноваційного холдингу Сікорські Челендж.

Крім того, учасники Конкурсів бізнес-ідей отримають можливість долучитися до конкурсу на участь у 2-тижневому навчальному курсі для молодих підприємців в ЄС за підтримки Програми "EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП".

 Мета тренінгового курсу – передати управлінські ноу-хау керівникам українських компаній, які щойно розпочали свою кар'єру в приватному бізнесі. Учасники спостерігатимуть і вивчатимуть процеси, організовані на сталих підприємствах у країнах ЄС. Тренінговий курс також стане нетворкінговим і метчмейкінговим інструментом для подальшої співпраці між українськими та європейськими компаніями.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Переможці отримають стипендією для участі у тренінговому курсі. Стипендія покриває транспортні витрати, проживання, харчування та забезпечує стажування на підприємстві.

Країна(и) призначення будуть визначені спільно з переможцями відповідно до їхньої галузі і профілю діяльності.

 Детальніше про Конкурс та рєстрація - за посиланням

Довідкова інформація:

Тренінговий курс відбудеться в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування 🇪🇺Європейського Союзу та уряду 🇩🇪Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine . Локальний партнер з виконання – німецька агенція AHP International, ahp-international.com.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME




Коментарі