Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

EU4Business запрошує учасників Конкурсу бізнес-ідей

З травня 2023 року на замовлення програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП. 


Метою цього спільного проєкту є розробка Методології проведення Конкурсів бізнес-ідей для  міських рад шести міст України, яка допоможе проводити Конкурси серед підприємців малого та середнього бізнесу,  

Перші Конкурси бізнес-ідей відбудуться вже у вересні-жовтні 2023. За результатами оцінювання будуть обрані переможці, які  отримають фінансову допомогу на розвиток своїх бізнес-ідей та консультативну допомогу від Інноваційного холдингу Сікорські Челендж.

Крім того, учасники Конкурсів бізнес-ідей отримають можливість долучитися до конкурсу на участь у 2-тижневому навчальному курсі для молодих підприємців в ЄС за підтримки Програми "EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП".

 Мета тренінгового курсу – передати управлінські ноу-хау керівникам українських компаній, які щойно розпочали свою кар'єру в приватному бізнесі. Учасники спостерігатимуть і вивчатимуть процеси, організовані на сталих підприємствах у країнах ЄС. Тренінговий курс також стане нетворкінговим і метчмейкінговим інструментом для подальшої співпраці між українськими та європейськими компаніями.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Переможці отримають стипендією для участі у тренінговому курсі. Стипендія покриває транспортні витрати, проживання, харчування та забезпечує стажування на підприємстві.

Країна(и) призначення будуть визначені спільно з переможцями відповідно до їхньої галузі і профілю діяльності.

 Детальніше про Конкурс та рєстрація - за посиланням

Довідкова інформація:

Тренінговий курс відбудеться в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування 🇪🇺Європейського Союзу та уряду 🇩🇪Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine . Локальний партнер з виконання – німецька агенція AHP International, ahp-international.com.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME
Коментарі