Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Інститут розвитку Кременчука оголосив Конкурс стартапів для підприємців

У Конкурсі можуть взяти участь дієздатні громадяни України, в тому числі внутрішньо переміщенні особи, які мають підтверджуючі документи про реєстрацію свого тимчасового місця проживання (перебування), суб’єкти господарювання (фізичні особи-підприємці, діючі приватні малі та середні підприємства) зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади. 

Пріоритетні напрями стартап-проєктів: 

  • жіноче та соціальне підприємництво; 
  • туризм, дозвілля та відпочинок; 
  • інноваційні рішення в ІТ-індустрії; 
  • екологічно-чисті технології виробництва; 
  • запровадження використання альтернативних джерел енергії; 
  • розвиток креативної індустрії; 
  • розвиток людського потенціалу; 
  • розвиток фудтех індустрії; 
  • транспортна та логістична інфраструктура. 

Призовий фонд складає 50 000 грн. 

Додатково фіналісти конкурсу отримають можливість залучити грант у розмірі 250 000 грн. за програмою «Грант на власну справу» від єРобота на створення або розвиток власного бізнесу. 

Переможець конкурсу отримає можливість взяти участь у  навчальній поїздці до Німеччини

Реєстрація на Конкурс за посиланням - https://forms.gle/ooS4P9ELCAaXNWmB9

Після заповнення заявки, учасник конкурсу має підготувати  презентацію свого стартапу/бізнес-ідеї у форматі PDF або PowerPoint. 

Термін подачі матеріалів - 19 липня – 18 серпня 2023 року

Пакет документів для участі в конкурсі подаються учасниками до секретаріату – КП «Інститут розвитку Кременчука» за адресою – пров. Дмитра Тьомкіна, 4, м. Кременчук.     

Конкурс проходитиме у три етапи: 

1-й етап – прийом заявок на участь у Конкурсі (триває 30 днів); 

2-й етап – опрацювання експертною комісією поданих стартап-проєктів на участь у Конкурсі. За визначеними критеріями буде відібрано 5 фіналістів. Для фіналістів планується провести тренінги, де учасники доопрацюють  візуальне представлення стартапів для презентації його на публіці. 

3-й етап – публічний захист стартапів під час Бізнес-фестивалю, який буде проходити у вересні 2023 року. Члени громадського журі визначають переможця Конкурсу. Переможцю буде вручено сертифікат на фінансування його стартапу. 

Довідкова інформація.

Захід організовано Інститутом розвитку Кременчука в партнерстві з Sikorsky Challenge в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. 

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua  

Зміст опублікованих матеріалів є виключною відповідальністю Інституту розвитку Кременчука і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.  

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Першоджерело:https://www.facebook.com/kremen.develop/

Коментарі