Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Інститут розвитку Кременчука оголосив Конкурс стартапів для підприємців

У Конкурсі можуть взяти участь дієздатні громадяни України, в тому числі внутрішньо переміщенні особи, які мають підтверджуючі документи про реєстрацію свого тимчасового місця проживання (перебування), суб’єкти господарювання (фізичні особи-підприємці, діючі приватні малі та середні підприємства) зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади. 

Пріоритетні напрями стартап-проєктів: 

  • жіноче та соціальне підприємництво; 
  • туризм, дозвілля та відпочинок; 
  • інноваційні рішення в ІТ-індустрії; 
  • екологічно-чисті технології виробництва; 
  • запровадження використання альтернативних джерел енергії; 
  • розвиток креативної індустрії; 
  • розвиток людського потенціалу; 
  • розвиток фудтех індустрії; 
  • транспортна та логістична інфраструктура. 

Призовий фонд складає 50 000 грн. 

Додатково фіналісти конкурсу отримають можливість залучити грант у розмірі 250 000 грн. за програмою «Грант на власну справу» від єРобота на створення або розвиток власного бізнесу. 

Переможець конкурсу отримає можливість взяти участь у  навчальній поїздці до Німеччини

Реєстрація на Конкурс за посиланням - https://forms.gle/ooS4P9ELCAaXNWmB9

Після заповнення заявки, учасник конкурсу має підготувати  презентацію свого стартапу/бізнес-ідеї у форматі PDF або PowerPoint. 

Термін подачі матеріалів - 19 липня – 18 серпня 2023 року

Пакет документів для участі в конкурсі подаються учасниками до секретаріату – КП «Інститут розвитку Кременчука» за адресою – пров. Дмитра Тьомкіна, 4, м. Кременчук.     

Конкурс проходитиме у три етапи: 

1-й етап – прийом заявок на участь у Конкурсі (триває 30 днів); 

2-й етап – опрацювання експертною комісією поданих стартап-проєктів на участь у Конкурсі. За визначеними критеріями буде відібрано 5 фіналістів. Для фіналістів планується провести тренінги, де учасники доопрацюють  візуальне представлення стартапів для презентації його на публіці. 

3-й етап – публічний захист стартапів під час Бізнес-фестивалю, який буде проходити у вересні 2023 року. Члени громадського журі визначають переможця Конкурсу. Переможцю буде вручено сертифікат на фінансування його стартапу. 

Довідкова інформація.

Захід організовано Інститутом розвитку Кременчука в партнерстві з Sikorsky Challenge в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. 

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua  

Зміст опублікованих матеріалів є виключною відповідальністю Інституту розвитку Кременчука і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.  

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Першоджерело:https://www.facebook.com/kremen.develop/

Коментарі