XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Інститут розвитку Кременчука оголосив Конкурс стартапів для підприємців

У Конкурсі можуть взяти участь дієздатні громадяни України, в тому числі внутрішньо переміщенні особи, які мають підтверджуючі документи про реєстрацію свого тимчасового місця проживання (перебування), суб’єкти господарювання (фізичні особи-підприємці, діючі приватні малі та середні підприємства) зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади. 

Пріоритетні напрями стартап-проєктів: 

  • жіноче та соціальне підприємництво; 
  • туризм, дозвілля та відпочинок; 
  • інноваційні рішення в ІТ-індустрії; 
  • екологічно-чисті технології виробництва; 
  • запровадження використання альтернативних джерел енергії; 
  • розвиток креативної індустрії; 
  • розвиток людського потенціалу; 
  • розвиток фудтех індустрії; 
  • транспортна та логістична інфраструктура. 

Призовий фонд складає 50 000 грн. 

Додатково фіналісти конкурсу отримають можливість залучити грант у розмірі 250 000 грн. за програмою «Грант на власну справу» від єРобота на створення або розвиток власного бізнесу. 

Переможець конкурсу отримає можливість взяти участь у  навчальній поїздці до Німеччини

Реєстрація на Конкурс за посиланням - https://forms.gle/ooS4P9ELCAaXNWmB9

Після заповнення заявки, учасник конкурсу має підготувати  презентацію свого стартапу/бізнес-ідеї у форматі PDF або PowerPoint. 

Термін подачі матеріалів - 19 липня – 18 серпня 2023 року

Пакет документів для участі в конкурсі подаються учасниками до секретаріату – КП «Інститут розвитку Кременчука» за адресою – пров. Дмитра Тьомкіна, 4, м. Кременчук.     

Конкурс проходитиме у три етапи: 

1-й етап – прийом заявок на участь у Конкурсі (триває 30 днів); 

2-й етап – опрацювання експертною комісією поданих стартап-проєктів на участь у Конкурсі. За визначеними критеріями буде відібрано 5 фіналістів. Для фіналістів планується провести тренінги, де учасники доопрацюють  візуальне представлення стартапів для презентації його на публіці. 

3-й етап – публічний захист стартапів під час Бізнес-фестивалю, який буде проходити у вересні 2023 року. Члени громадського журі визначають переможця Конкурсу. Переможцю буде вручено сертифікат на фінансування його стартапу. 

Довідкова інформація.

Захід організовано Інститутом розвитку Кременчука в партнерстві з Sikorsky Challenge в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. 

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua  

Зміст опублікованих матеріалів є виключною відповідальністю Інституту розвитку Кременчука і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.  

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Першоджерело:https://www.facebook.com/kremen.develop/

Коментарі