Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Спільний проєкт КПІ та Шеффілдського університету визначив переможців

30 червня 2023 закінчився перший етап проєкту «Building Back Better" - спільної акселераційної програми Шеффілдського університету та КПІ ім.Ігоря Сікорського. 


Цей етап розпочався 23 травня інтенсивними тренінгами з основ інноваційного бізнесу за участі  тренерів Шелффідського університету, успішних британських підприємців та тренерів стартап-школи Sikorsky Challenge. А вже за місяць учасники програми презентували свої проєкти британському експертному журі. 

Всього були презентовані 21 проєкт, з яких 10 проєктів були обрані для подальшої акселерації:
  1. MENISCUS RESECTOR - Інноваційний інвазивний електрохірургічний інструмент для резекції меніска з використанням технології високочастотного плазмового різання (СЕО Богдан Грищук, Київ).
  2. Alpha Atom - Інноваційна плазмо-хімічна технологія для переробки рідких радіоактивних відходів (СЕО Ігор Пеер, Ізраїль-Київ).
  3. Sunflower Bio-Plastic - Екологічний біопластик з відходів лушпиння соняшника (СЕО Олексій Миронюк, Київ).
  4. Hearify -  Помічник репетитора зі штучним інтелектом, що персоналізує навчання кожного учня в класі (СОО Дмитро Омелян, Львів-Київ).  
  5. Vacuum Gravity Energy  - Інноваційна технологія отримання електроенергії за допомогою атмосферного тиску (засновник - Віра Філатова, Київ).
  6. Solar concentration, accumulation and Integration - Тепло- та енергозабезпечення будинків на основі мініконцентрації сонячної енергії (СЕО Сергій Барабан, Познань-Вінниця).
  7. Univera - Мобільний додаток для студентів "Університет в телефоні"(Засновник Данило Демержи, Одеса).
  8. EasySign - Мобільний додаток "Мова жестів" (Анастасія Слободяник, Київ).
  9. Izostera - Теплозвукоізоляційний матеріал з морських водоростей (Лариса Бе6лехова, Херсон).
  10. NanoSpace - Унікальна технологія виявлення вірусів за допомогою нанобіосенсорів (СЕО та засновники  Богдан Водянюк та Марина Целіщева, Київ).

На наступному етапі програми команди обраних проєктів готуватимуться до виступів у Шеффілдському університеті в серпні 2023 року. За рахунок проєкту вони зможуть виїхати до Шеффілду для участі у конкурсі та переговорів щодо майбутньої співпраці з потенційними інвесторами.

Крім того, ці 10 проєктів автоматично стають фіналістами ХІІ Міжнародного Фестивалю інноваційних стартап-проєктів "Sikorsky Challenge 2023", який відбудеться 24-27 жовтня 2023 року!

Вітаємо всіх учасників програми!
І до зустрічі на майбутніх Конкурсах!


Коментарі