Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

XII Конкурс інноваційних стартап-проєктів "Sikorsky Challenge 2023" запрошує

Конкурс буде проведений в рамках XII Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2023", який відбудеться 24-27 жовтня в КПІ ім.Ігоря Сікорського (Київ).

Це буде другий Фестиваль, який ми проводитимемо в умовах війни. Але, попри те, що торічний Фестиваль проходив в умовах постійних повітряних тривог, відключень електрики та  хвилювань за безпеку наших учасників та гостей, ми успішно провели всі заходи, а проєкти-переможці  отримали фінансову підтримку від інвесторів та спонсорів -  https://blog.sikorskychallenge.com/2022/11/sikorsky-challenge-2022.html

Цьорічний Фестиваль буде також присвячений післявоєнній відбудові України. Його метою буде швидке  та ефективне впровадження інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  безпеки, оборони та економіки країни.

Тому перевага при розгляді заявок надаватиметься інженерним проєтам за такими напрямами:

Оборона і безпека
Промисловий хайтек і космос
Інформаційні технології і кібербезпека
Цивільна і військова інфраструктура
Транспорт і логістика
Енергетична і екологічна безпека
Біомедична інженерія і здоров'я дюдини
Аграрна інженерія і продовольча безпека
Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Формат проведення Конкурсу - змішаний (офлайн та онлайн).

Прийом заявок триватиме до 10 вересня.

Чекаємо  заявки на участь у Конкурсі від студентів, аспірантів, науковців, підприємців та  фізичних осіб з України та світу. 

Подробиці про Конкурс та реєстрація  за посиланням >>> https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/


Коментарі