XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

XII Конкурс інноваційних стартап-проєктів "Sikorsky Challenge 2023" запрошує

Конкурс буде проведений в рамках XII Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2023", який відбудеться 24-27 жовтня в КПІ ім.Ігоря Сікорського (Київ).

Це буде другий Фестиваль, який ми проводитимемо в умовах війни. Але, попри те, що торічний Фестиваль проходив в умовах постійних повітряних тривог, відключень електрики та  хвилювань за безпеку наших учасників та гостей, ми успішно провели всі заходи, а проєкти-переможці  отримали фінансову підтримку від інвесторів та спонсорів -  https://blog.sikorskychallenge.com/2022/11/sikorsky-challenge-2022.html

Цьорічний Фестиваль буде також присвячений післявоєнній відбудові України. Його метою буде швидке  та ефективне впровадження інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  безпеки, оборони та економіки країни.

Тому перевага при розгляді заявок надаватиметься інженерним проєтам за такими напрямами:

Оборона і безпека
Промисловий хайтек і космос
Інформаційні технології і кібербезпека
Цивільна і військова інфраструктура
Транспорт і логістика
Енергетична і екологічна безпека
Біомедична інженерія і здоров'я дюдини
Аграрна інженерія і продовольча безпека
Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Формат проведення Конкурсу - змішаний (офлайн та онлайн).

Прийом заявок триватиме до 10 вересня.

Чекаємо  заявки на участь у Конкурсі від студентів, аспірантів, науковців, підприємців та  фізичних осіб з України та світу. 

Подробиці про Конкурс та реєстрація  за посиланням >>> https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/


Коментарі