XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Перші спільні патенти

В квітні 2023 року авіаційна компанія "Вектор" рамках програми розробки вітчизняного гелікоптера ВМ-4 "Джміль спільно з Інноваційним холдингом Сікорські Челендж отримала патент на "Систему переведення гелікоптера в режим зависання". 

 

Другий спільний патент винахідника Олександра Кулінченка та Інноваційного холдингу Сікорські Челендж був отриманий на котел-утилізатор "Алігатор" - водогрійний котел-утилізатор нового покоління, який дозволяє вирішити дві світові проблеми - екологічну утилізація сміття на місці його утворення, і отримання дешевої теплової енергії. Котел працює не тільки на традиційному паливі (вугілля, торф, дрова ...), а також і на нетрадиційному: горючі тверді побутові та промислові відходи (гума, пластмаса, шкіра, текстиль ...).

Вітаємо команди проєктів та в віримо, що спільними зусиллями ми зможемо відродити авіаційну галузь України,  зберегти її інтелектуальний потенціал та впровадити в інфраструктуру міст України котел-утилізатор для вирішення проблеми утилізації сміття та дешевої теплової енергії.



Коментарі