XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Кременчук. Установча нарада для учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП"

14 червня 2023 року в Кременчуку відбулася зустріч учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", в рамках якої Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП.

У заході взяли участь представники міста Кременчук: перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, директор Інституту розвитку Кременчука Павло Бедрацький, начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк, голова Наглядової ради Фонду підтримки підприємництва Олександр Ющенко та директор Фонду підтримки підприємництва Наталія Ющенко. 

Під час заходу Олексій Струцинський (директор Інноваційного холдингу Сікорські Челендж) та Валерій Пичко (експерт з оргагізації та проведення Конкурсів) презентували інноваційну екосистему "Sikorsky Challenge Україна", яка об'єднує різні інституції країни, зацікавлені в розвитку української інноваційної економіки. Серед них університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації. У ході спілкування сторони обмінялися досвідом проведення конкурсів стартапів та бізнес-ідей, обговорили плани на майбутнє щодо розвитку середовища, де зароджуються нові ідеї та інноваційні технології і створюються стартап-компанії. Також було досягнуто домовленостей про співпрацю щодо підготовки і проведення конкурсу бізнес-ідей. 

Ця зустріч відкрила нові перспективи співпраці для стимулювання інноваційного підприємництва в Кременчуці та всій Україні. Разом ми зможемо створити сприятливе середовище для розвитку та підтримки молодих підприємців, а також залучити нові ідеї та технології для створення стартапів, які будуть сприяти розвитку економіки та підвищенню конкурентоспроможності нашої країни.

*****

Захід організований ТОВ Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Коментарі