Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Кременчук. Установча нарада для учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП"

14 червня 2023 року в Кременчуку відбулася зустріч учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", в рамках якої Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП.

У заході взяли участь представники міста Кременчук: перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, директор Інституту розвитку Кременчука Павло Бедрацький, начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк, голова Наглядової ради Фонду підтримки підприємництва Олександр Ющенко та директор Фонду підтримки підприємництва Наталія Ющенко. 

Під час заходу Олексій Струцинський (директор Інноваційного холдингу Сікорські Челендж) та Валерій Пичко (експерт з оргагізації та проведення Конкурсів) презентували інноваційну екосистему "Sikorsky Challenge Україна", яка об'єднує різні інституції країни, зацікавлені в розвитку української інноваційної економіки. Серед них університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації. У ході спілкування сторони обмінялися досвідом проведення конкурсів стартапів та бізнес-ідей, обговорили плани на майбутнє щодо розвитку середовища, де зароджуються нові ідеї та інноваційні технології і створюються стартап-компанії. Також було досягнуто домовленостей про співпрацю щодо підготовки і проведення конкурсу бізнес-ідей. 

Ця зустріч відкрила нові перспективи співпраці для стимулювання інноваційного підприємництва в Кременчуці та всій Україні. Разом ми зможемо створити сприятливе середовище для розвитку та підтримки молодих підприємців, а також залучити нові ідеї та технології для створення стартапів, які будуть сприяти розвитку економіки та підвищенню конкурентоспроможності нашої країни.

*****

Захід організований ТОВ Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Коментарі