Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Літня стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує

29 травня 2023 в Центрі інноваційного підприємства відбулась зустріч студентської спільноти КПІ ім.Ігоря Сікорського  з Олексієм Струцинським, директором Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge. 


Ця зустріч стала продовженням спілкування, що розпочалося в квітні на студентському хакатоні, який був присвячений поліпшенню благоустрою території університету до до 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського.

За результатами фіналу Конкурсу студентських проєктів Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge відзначив сертифікатом команду переможців "NaN of your Business". Цей сертифікат надав команді право поза конкурсом стати учасником стартап-школи у межах спільного міжнародного проєкту Шеффілдського університету (Велика Британія) та КПІ ім. Ігоря Сікорського "Building back better: transforming the post-war ecosystem in Ukraine". Отож команда безкоштовно пройде професійне навчання в стартап-школі. Крім того, вона зможе пройти інкубацію, під час якої матиме підтримку від британських підприємців і можливість очно представити свої проєкти потенційним інвесторам у Шеффілді.

І от сьогодні учасники цього буткемпу прийшли познайомитися та дізнатися про стартапи та про те, як їх розвивати, а конкретніше - як розвивати саме свої стартапи. Олексій розповів про проєкти  своїх студентів, про нашу стартап-школу, про готовність допомагати менторською підтримкою.

 А незабаром ше й відкриється літня стартап-школа (подробиці пізніше).

 Запрошуємо вас, друзі! 

Це чудова нагода попрацювати зі своїми проєктами, взяти участь у Конкурсі інноваційних стартап-проєктів Sikorsky Challenge 2023 та отримати фінансову допомогу на розвиток проєкту.

Реєструйтесь  


Коментарі