XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Літня стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує

29 травня 2023 в Центрі інноваційного підприємства відбулась зустріч студентської спільноти КПІ ім.Ігоря Сікорського  з Олексієм Струцинським, директором Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge. 


Ця зустріч стала продовженням спілкування, що розпочалося в квітні на студентському хакатоні, який був присвячений поліпшенню благоустрою території університету до до 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського.

За результатами фіналу Конкурсу студентських проєктів Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge відзначив сертифікатом команду переможців "NaN of your Business". Цей сертифікат надав команді право поза конкурсом стати учасником стартап-школи у межах спільного міжнародного проєкту Шеффілдського університету (Велика Британія) та КПІ ім. Ігоря Сікорського "Building back better: transforming the post-war ecosystem in Ukraine". Отож команда безкоштовно пройде професійне навчання в стартап-школі. Крім того, вона зможе пройти інкубацію, під час якої матиме підтримку від британських підприємців і можливість очно представити свої проєкти потенційним інвесторам у Шеффілді.

І от сьогодні учасники цього буткемпу прийшли познайомитися та дізнатися про стартапи та про те, як їх розвивати, а конкретніше - як розвивати саме свої стартапи. Олексій розповів про проєкти  своїх студентів, про нашу стартап-школу, про готовність допомагати менторською підтримкою.

 А незабаром ше й відкриється літня стартап-школа (подробиці пізніше).

 Запрошуємо вас, друзі! 

Це чудова нагода попрацювати зі своїми проєктами, взяти участь у Конкурсі інноваційних стартап-проєктів Sikorsky Challenge 2023 та отримати фінансову допомогу на розвиток проєкту.

Реєструйтесь  


Коментарі