Переможці ХІ Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022: Проєкт "KuївGuide"

Проєкт команди ліцеїстів КПІ "KuївGuide" став переможцем Фестивалю в секції "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" (номінація "Краща Ідея Проєкту").


Команда проєкту "KuївGuide" розробила мобільний додаток, який дозволяє користувачам громадського транспорту слухати аудіо екскурсію під час руху за маршрутом. На думку розробників, цей додаток сприятиме популяризації громадського транспорту, як більш екологічного, та дозволить наповнити поїздки цікавими фактами з історії міста.

Додаток створений як для киян, які зможуть дізнатися цікаві деталі про столицю, так і для гостей міста, яким буде цікаво послухати про пам’ятки столиці, історію назв вулиць та видатних особистостей, які мешкали за маршрутом транспорту.

"KuївGuide" допоможе провести з користю час перебування у громадському транспорті та детальніше дізнатись про історію свого міста.

Наразі розроблені  аудіогіди для:
  • 2-х автобусних маршрутів (№69 та №118)
  • 2-х тролейбусних маршрутів (№5 та №27)
  • швидкісного трамваю (№1)
Інтерфейс та мова аудіогіда - українська та англійська.

Проєкт може бути масштабований на будь-яке місто в Україні та в світі.

 

Команда Sikorsky Challenge вітає ліцеїстів КПІ з перемогою у Фестивалі!

А ще ми пишаємося тим, що нещодавно команда "KuївGuide" стала переможцем  ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023» (номінація "Апаратне управління") та отримала право представляти Україну на міжнародному фіналі «INFOMATRIX 2023» 28 червня-01 липня 2003 р. у м. Гвадалахара (Мексика).

Удачі вам, друзі, та натхнення!

Таня Кресан для блогу Стартап-школи Sikorsky Challenge


Коментарі