Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Вінницька стартап-школа Sikorsky Challenge розпочала новий сезон навчання

19 квітня  2023 року стартап-школа "Sikorsky Challenge м. Вінниця" урочисто відкрила свій 8-й сезон. 


Протягом багатьох років вінницька стартап-школа є лідером нашої всеукраїнської мережі стартап-шкіл завдяки ефективній взаємодії керівництва університету, студентської спільноти, міської влади та місцевого бізнесу.

Відкриття нового сезону проходило за участі всіх сторін в онлайн-форматі. Попри складнощі воєнного часу організаторам вдалося зібрати групу з 54 учасників.  Саме їм  були присвячені вітальні слова:
  • Романа Квєтного, завідувача кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки Вінницького національного технічного університету (ВНТУ)
  • Володимира Кравця (ВНТУ)
  • Володимира Романенка, директора департаменту інформаційних технологій вінницької міської ради
  • Інни Малюкової, співзасновника і керівника Sikorsky Challenge Ukraine (м. Київ)  
  • Давида Ар'є, засновника компанії «TRANSFOTECH» та співзасновника Стартап школи «Sikorsky Challenge» м. Вінниця (Ізраїль)
  • Ігоря Пеера, співзасновника і головного тренера Sikorsky Challenge Ukraine (Ізраїль).
Одразу після урочистостей Ігор Пеер розпочав навчання першою установчою лекцією. Заняття проходитимуть в онлайн-форматі упродовж кількох місяців. За необхідності командам проєктів буде надана менторська пітримка та допомога в розробці фізичного прототипу в лабораторії прототипування у ВНТУ, яку було створено за фінансової підтримки Вінницької міської ради.

Всі учасники команд, що приймуть участь у фінальному пітчингу восени, отримають сертифікати про міжнародне стажування - 120 год, 4 кредити ECTS.

За традицією переможці вінницької стартап-школи автоматично стануть фіналістами Фестивалю Sikorsky Challenge 2023, який пройде у жовтні цього року за значної підтримки іноземних інвесторів і буде присвячений післявоєнній відбудові України.
 
Крім того, Інна Малюкова запросила учасників паралельно з навчанням у стартап-школі взяти участь у тренінгах спільного проєкту КПІ та університету Шелффіда (травень-серпень 2023). Це дозволить їм виступити зі своїми проєктами у фіналі тренінгів. Переможці отримають можливість презентувати свої проєкти у Шелфідському університеті (за їх рахунок) та залучити інвестиції. 
 
Команда Sikorsky Challenge вітає вінницьких колег з початком навчання в стартап-школі і бажає цікавих проєктів, вдалих рішень та творчої наснаги! 

Таня Кресан для блогу стартап-школи Sikorsky Challenge
Коментарі