Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Університет Шеффілду допоможе українським стартапам

19 квітня 2023 року було запущено нову акселераційну програму для підтримки українських стартапів та допомоги у відновленні підприємницької екосистеми країни, що є важливим кроком у відновленні України після війни.


Акселераційна програма "Відбудуємо краще" розроблена науковцями Університету Шеффілду та КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою надати українським стартапам доступ до менторства, навчання та фінансування, необхідних для досягнення ними успіху.

«Ми в Шеффілді дуже раді можливості продовжити нашу співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цей проект відіграватиме життєво важливу роль у підтримці України в критичний момент її історії та спиратиметься на досвід обох інституцій у сприянні розвитку підприємництва та створенні нових венчурних підприємств. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з командою Сікорські Челлендж та на змогу підтримати українську підприємницьку екосистему», - прокоментувала професорка Ваня Сена, завідувачка кафедри Підприємництва та підприємств Університету Шеффілду.

Програма допоможе Україні розвивати стартапи у ключових для відновлення галузей, таких як інфраструктура, промисловий хайтек, енергетика, інженерія та медичні технології. Це сприятиме  відновленню підприємницької екосистеми, що є вирішальним елементом у післявоєнній відбудові України.

Докладно про програму"Відбудуємо краще" та її учасників - на сайті КПІ ім.Ігоря Сікорського 

Запрошуємо взяти участь у програмі всіх, хто має інноваційні розробки/стартап-проєкти у напрямах:
  • інфраструктура
  • промисловий хайтек
  • енергетика
  • біомедична інженерія.
Акселераційна програма ропочнеться 23 травня і включатиме три етапи: 

І етап: Відбір та навчання команд, що мають інноваційні стартап-проєкти, за спільною програмою «Інноваційне підприємництво».

Тривалість І етапу – травень-червень 2023 р.
Формат навчання – онлайн

Заняття проводяться 4 рази на тиждень (по 2 акад. години): 
               - 2 заняття на тиждень проводять тренери з університету Шеффілда (робоча мова –                           англійська)
               - 2 заняття на тиждень проводять тренери Інноваційної екосистеми Сікорські Челендж                     (робоча мова-українська)

Завершення навчання – кінець червня. На останньому занятті учасники презентують свої проєкти (мова-англійська), а спільне журі відбирає перспективні проєктів для подальшого їх розвитку.

ІІ етап: Інкубування та менторінг відібраних проєктів.

Тривалість етапу – липень 2023 р.

Менторінг і підготовка проєктів до презентації інвестиційному комітетові проводиться за участі українських менторів та інноваційних підприємців-резидентів університету Шеффілда.

ІІІ етап: Поїздка представників відібраних стартап-проєктів до Шеффілду для презентації проєктів інвестиційному комітетові та інвесторам.

Тривалість ІІІ етапу – серпень 2023 р.

Витрати на візи, транспорт, проживання та харчування забезпечується за рахунок Проєкту.

Реєстрація за посиланням - https://forms.gle/ujeicYkC7mA2xPaFA

Заявки приймаються до 15 травня 2023 року

Контактні особи:
Людмила Русіна, координатор міжнародних проєктів Сікорські Челлендж
e-mail: li_rus@ukr.net

Сергій Сергієнко, координатор стартап-школи Сікорські Челлендж
e-mail: s.serhiienko@hotmail.com
Telegram: https://t.me/Serhii_Serhiienko

Коментарі