Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Штучний інтелект навчили розфарбовувати чорно-білі фільми

Команда інженерів-комп’ютерників з Технологічного університету Граца (TU Graz) разом із компанією HS-Art, що спеціалізується на реставрації історичних фільмів, розробили інтегрований програмний застосунок, який на основі штучного інтелекту розфарбовує чорно-білі зображення. Ця програма буде особливо затребуваною для відновлення історичних записів. Розроблений застосунок поєднує інтерактивні та автоматизовані методи фарбування з технологіями глибокого навчання, які здатні автоматично генерувати колір для чорно-білих фільмів.

Проєкт, що отримав назву «RE:Color: Ефективне розфарбовування фільмів у кінематографічній якості на основі нових методів машинного навчання», мав на меті розробку ефективної технології розфарбовування чорно-білих фільмів зі збереженням автентичних кольорів. 

Алгоритм розроблений для створення переважно автоматичного, але повністю контрольованого людиною процесу фарбування. Попередньо навчены нейронні мережі пропонують кольорові рішення, але остаточне рішення приймає людина. Вона визначає колір для кадру фільму, а потім програмне забезпечення здійснює розфарбовування наступних кадрів.

Застосунок «Diamant film colorizer» було використано під час підготовки документального серіалу ZDFzeit «Влада Гітлера», щоб розфарбувати історичні кадри максимально близько до оригіналу.


За матеріалами mediasat

Коментарі