Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Вітаємо засновника стартапу BUKI Вадима Синжерецького

Минулого тижня вийшов щорічний рейтинг американського Forbes - 30 under 30 в Європі, який відзначає молодих лідерів, підприємців та інноваторів у своїх категоріях до 30 років.

В цьому рейтингу в  в номінації Social Impact - засновник українського стартапу BUKI Вадим Синжерецький.  


Вадим Синжерецький:"Я дуже щасливий поділитись, що цього року Forbes включив мене до цього рейтингу в номінації Social Impact.

За час існування Forbes 30 under 30 в Європі серед номінантів були засновник Bolt - Markus Villig, переможці Євробачення - гурт Måneskin, нападаючий збірної Франції Kylian Mbappé, (чемпіон світу), Еліна Світоліна (перша ракетка світу) і багато інших. Це неймовірна можливість і честь - доєднатись до такого клубу.

Ця нагорода - вагоме і круте визнання результатів роботи нашої команди, правильності обраного напрямку, успіхів BUKI на ринку та пройденого складного шляху довжиною майже в 9 років. Шляху, який розпочинався з маленької кімнати гуртожитку №8 на ВДНГ і до одного з найбільших EdTech маркетплейсів для репетиторів в Європі.

Дякую десяткам тисяч талановитих викладачів, які щодня діляться своїми знаннями. Сотням тисяч допитливих учнів, які шукають відповіді на свої питання. Креативній та невтомній команді, яка щодня робить продукт BUKI кращим. Мужнім воїнам ЗСУ, волонтерам, які роблять можливим сам факт написання цього тексту. Саші й Кирилу, з якими ми будуємо цю історію стільки часу. І усім, хто супроводжував нас на цьому шляху. Ця нагорода складається з маленьких частинок кожного з вас, тому сьогодні ми усі трошки Forbes 30 under 30.

Ще раз дякую усім і кожному, що ви робите цю неймовірну історію можливою та дякую за оцінку і довіру💚"

Стартап-школа Sikorsky Challenge вітає команду Вадима Синжерецького з цієї чудовою новиною і бажає успішного подальшого масштабування проєкту!  


Коментарі