Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Стартап КПІшника залучив €1 млн інвестицій

Стартап Finmap — онлайн-сервіс обліку грошей для малого та середнього бізнесу — залучив €1 млн від інвестора єдинорогів Uber і Stripe.

Finmap заснували випускник Київської політехніки Олександр Соловей та та екс-CTO виробника світлодіодних рюкзаків PIX Іван Каунов 2019 року.

Через два роки до команди приєднався колишній співзасновник monobank і кофаундер розробника необанків Fintech Farm Дмитро Дубілет. Після цього стартап переробив продукт, спростив інтерфейс, додав інтеграцію з банками та платіжними системами.

Основний продукт Finmap – хмарна платформа та Telegram-бот для малого й середнього бізнесу, які допомагають вести фінансовий облік. Серед клієнтів – інтернет-магазин одягу Love&Live та бутік-готель Bursa Hotel. Сервіс синхронізується з рахунками компанії через програмний інтерфейс (API), дає змогу налаштувати графік платежів і аналізувати фінансові показники.

Finmap доступний за підпискою, ціни стартують від $14 на місяць. До платформи підключено понад 2000 банків і платіжних сервісів на кшталт PayPal, Wise, Revolut та Fondy. Восени 2021 року стартап підключив функцію обліку платежів у Bitcoin, Ethereum та ще трьох десятках криптовалют.

Перші інвестиції розміром $50 000 Finmap залучив у 2020 році від Українського фонду стартапів (USF). У 2022-му компанія оголосила про залучення $1,2 млн інвестицій від Presto Ventures, британського фонду Sturgeon Capital, українського SID Venture Partners, CEO британського TBI Bank Петра Барона та інвесторів попередніх раундів: естонського інкубатора Startup Wise Guys й інвесткомпанії BRISE Capital. Загалом Finmap підняв $3 млн.

За словами співзасновника Finmap Олександра Соловʼя,  за останній рік стартап збільшив кількість користувачів більш ніж вдвічі. Компанія має 2500 клієнтів. За 2022 рік кількість іноземних клієнтів сервісу збільшилась втричі – з 11% до 36%. Українські клієнти становлять 64%. Роком раніше 80% виторгу генерувала Україна.

Залучені інвестиції будуть іикористані  на маркетинг і локалізацію сервісу у країнах експансії – Польщі та Туреччині, посилення присутності в англомовних й іспаномовних країнах і розширення команди. 

У команді Finmap 59 спеціалістів, понад 80% фахівців працюють з України. 

За матеріалами forbes

Коментарі