Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Увага! Навчання в Стартап-школі Sikorsky Challenge розпочинається 15 листопада 2022!

Друзі, колеги, учасники цьогорічного Конкурсу інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022!

Чекаємо вас на навчання в нашій стартап-школі, де ви набудете корисних знань та навичок з інноваційного підприємництва. Це допоможе підготувати ваш проєкт для презентації на різноманітних інноваційних майданчиках України та світу та буде корисним для будь яких підприємницьких проєктів. Долучайтесь!


Програма курсу "Практика запуску стартапа" :

15 листопадаВступ до інноваційного підприємництва - Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер стартап-школи

17 листопада - Бізнес-модель. Моделювання бізнес-моделі - Олексій Струцинський

22 листопада - Робота з продуктом. Споживчі властивості. Робота зі споживачами - Олексій Струцинський

24 листопада -Маркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

29 листопада -Фінанси стартапу - Леся Люшенко, тренерка стартап-школи

1 грудня – Зацікавлені сторони. Презентація проекту - Олексій СтруцинськийМаркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

6 грудня 2022 – онлайн-презентації проєктів учасників експертному журі Інноваційної екосистеми

Навчання - безкоштовне.

Формат проведення - онлайн.

Час проведення занять: 16:00- 19:00. 

Реєстрація в стартап-школу - https://www.sikorskychallenge.com/forma/ 


Коментарі