Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Увага! Навчання в Стартап-школі Sikorsky Challenge розпочинається 15 листопада 2022!

Друзі, колеги, учасники цьогорічного Конкурсу інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022!

Чекаємо вас на навчання в нашій стартап-школі, де ви набудете корисних знань та навичок з інноваційного підприємництва. Це допоможе підготувати ваш проєкт для презентації на різноманітних інноваційних майданчиках України та світу та буде корисним для будь яких підприємницьких проєктів. Долучайтесь!


Програма курсу "Практика запуску стартапа" :

15 листопадаВступ до інноваційного підприємництва - Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер стартап-школи

17 листопада - Бізнес-модель. Моделювання бізнес-моделі - Олексій Струцинський

22 листопада - Робота з продуктом. Споживчі властивості. Робота зі споживачами - Олексій Струцинський

24 листопада -Маркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

29 листопада -Фінанси стартапу - Леся Люшенко, тренерка стартап-школи

1 грудня – Зацікавлені сторони. Презентація проекту - Олексій СтруцинськийМаркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

6 грудня 2022 – онлайн-презентації проєктів учасників експертному журі Інноваційної екосистеми

Навчання - безкоштовне.

Формат проведення - онлайн.

Час проведення занять: 16:00- 19:00. 

Реєстрація в стартап-школу - https://www.sikorskychallenge.com/forma/ 


Коментарі