Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Презентація «Sikorsky Challenge Ukraine» у Відні

23-24 вересня на базі Віденського технічного університету відбулася 40-а ювілейна конференція ректорів і президентів європейських технологічних університетів. 


Учасники форуму запропонували створити спільний і цілісний інноваційний простір Європи та України для її повоєнної інноваційної трансформації з метою якнайшвидшого входження України в родину ЄС.

Перша така конференція була проведена у далеких уже 80-х роках минулого століття за спільної ініціативи Віденського технічного університету та RWTH Aachen університету. Тоді ініціатори прагнули створити неформальну платформу для зустрічей, обговорень, обміну досвідом та ідеями очільників провідних наукових та інженерних університетів Європи з метою пришвидшеного суспільного прогресу континенту.
 
З тих пір на своїх конференціях ректори та президенти технологічних університетів обговорюють теми, що сприяють розвитку технологічних університетів у Європі і світі та перспектив, які вимагають спільного рішення. Саме ця платформа на початку 2000-х років запропонувала і розробила базові засади Болонської системи вищої освіти та стала ініціатором багатьох інших прогресивних перетворень європейського континенту.

Основні цілі 40-ї ювілейної Конференції полягають у тому, щоб запропонувати відкритий форум для обговорення тем, що становлять велике суспільне занепокоєння та не обговорюються на інших форумах, виявити відмінності та розуміння того, як розв’язати проблеми, що становлять спільний інтерес; обговорити нові ідеї та підготувати рекомендації щодо конкретних тем і, таким чином, сформувати «мозковий центр» для майбутнього розвитку технологічних університетів у Європі.
 
На нинішню конференцію технологічних вишів прибули майже 50 ректорів та президентів країн Європи. Серед запрошених на ювілейний форум - і ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський.
 
Учасників ювілейної конференції привітали міністр освіти, науки та досліджень Австрії Мартін Полашек, Єврокомісар з інновацій, досліджень та культури Європейської комісії Марія Габріель, ректор Віденського технічного університету Сабіна Зайдлер.

На конференції було заслухано доповіді, що виявляють весь спектр проблем і завдань, якими живуть технологічні університети Європи.
 
Ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський виголосив доповідь «Післявоєнна відбудова України на основі інноваційної екосистеми технічних університетів країни «Sikorsky Challenge Ukraine». 

При обговоренні цієї доповіді ректори та президенти європейських технологічних університетів запропонували створити спільний і цілісний інноваційний простір Європи та України для її повоєнної інноваційної трансформації з метою якнайшвидшого входження України в родину ЄС з високими стандартами економічного розвитку і безпеки.
 
Відповідаючи на запитання кореспондента газети «Світ», Михайло Захарович повідомив про велике бажання європейських університетів розширити співпрацю з Україною і її системою вищої освіти, про їх готовність зробити значний внесок в повоєнну інноваційну трансформацію України. З цією метою низка європейських університетів вже зараз запропонувала КПІ стати співвиконавцями важливих дослідницьких проєктів в рамках програми ЄС «Горизонт Європа».

За матеріалами  Газета "Світ"

Коментарі

  1. Allow me to pull back the curtain on tons of of years of playing magic, and reveal the conscious or unconscious trick to the biggest inform in playing. Now the reasons behind this are some fairly complicated neurochemical ones that escape me in the intervening time, however this is the basic fact of it. The platform hosts over four,000 games, and presents provably honest titles, unique games, 바카라사이트 and a generous 5 BTC welcome bonus package deal with a hundred and eighty free spins. The safest way to deposit and withdraw money at an online on line casino in Texas is to use a bank card.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар