Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км.Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів.

Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон.

Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів.

Перші дрони

До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate!

За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у месенджерах, на пошті та у соцмережах з пропозиціями про допомогу.

"Тільки в п’ятницю ми разом з Генштабом та UNITED24 анонсували Армію дронів і попросили вас «задронатити», тобто передати свій дрон на потреби ЗСУ, а вже в суботу ви відправили нам через відділення Нової пошти перших «пташок». Дякуємо кожному! Скоро усі дрони відправляться на фронт і будуть допомагати нашим захисникам" (Мінцифра).

Якщо ваш квадрокоптер готовий боронити українську землю та оберігати наших військових, якщо він відповідає заданим параметрам, відправляйте його в Армію дронів.

Дізнатися подробиці та задронатити можна тут: u24.gov.ua/dronation

Ідеї та пропозиції

У Мінцифрі зазначають, что згуртовність у боротьбі проти ворога вкотре вражає! Тому зараз вирішили зібрати не тільки Армію дронів, але й Армію талантів для підсилення проєкту. 

Якщо ви теж хочете допомагати нашим захисникам, надсилайте ваші круті ідеї та пропозиції щодо Армії дронів:
  • про розробку безпілотників
  • ремонт дронів
  • навчання пілотів

Пошта — army.drones@u24.gov.ua.

Усі листи розглянуть разом з Генштабом ЗСУ.

За матеріалами expert


Коментарі