Яка соціальна мережа найкраща для просування стартапу

Соціальні мережі на сьогодні - це найбільш доступний та ефективний інструмент рекламування та просування нового бізнесу. Це стосується майже всіх проєктів, за виключенням, мабуть що, вузькоспеціалізованих В2В проектів. За матеріалами видання СВ insights, причиною краху 8% стартапів є саме невикористання соціальних мереж у своєму маркетингу.  Тому наявність розкрученої бізнес-сторінки в соцмережах - це, однозначно, гарний плюс до ефективності продукту. АЛЕ за умови правильного вибору майданчика для просування. А вибирати є з чого. Сьогодні і онлайн, і оффлайн проєкти успішно просуваються в: Facebook Instagram Pinterest Twitter LinkedIn YouTube Tik-Tok Телеграм. Який майданчик підходить саме вам? Проведіть аналіз сайту і складіть портрет цільової аудиторії Ваш майданчик - це той, на якому активно "тусується" ваша цільова аудиторія. Тому ви маєте визначити для себе особливості свого покупця та скласти його портрет. Це дозволить вибрати  найбільш корисну соціальну мережу. Як тіль

Альтернатива таблеткам і уколам. У США винайшли імплантат для позбавлення від болю

Група дослідників із Північно-Західного університету розробила невеликий м’який і гнучкий імплантат, який допомагає зняти біль без ліків.Перший у своєму роді пристрій може стати такою необхідною альтернативою опіоїдам та іншим лікам, що викликають сильну залежність.

Біосумісний, водорозчинний пристрій працює, м’яко обертаючи нерви, щоб забезпечити точне, цілеспрямоване охолодження, яке викликає їх оніміння, блокуючи больові сигнали в мозок. Він має товщину в кілька мікрон, а його довжина складає всього 5 мм, що дозволяє використовувати імплант точково для пошкодженого нерва, не переохолодивши інші.

Пристрій можна активувати дистанційно, а після застосування він розсмокчеться сам.

Автори винаходу вважають, що імплант може бути цінним для пацієнтів, які переносять звичайні операції або навіть ампутації, що потребують післяопераційної аналгезії.

Пристрій можна імплантувати в тіло під час оперативного втручання.

Імплантат працює за рахунок рідкого холодоагенту, тобто, використовуючи закони фізики. Подібно до того, як піт, що випаровується, охолоджує тіло, пристрій містить рідкий холодоагент, який випаровується в певному місці чутливого нерва. Це вигідно відрізняє його від медичних препаратів, що мають побічні ефекти для ШКТ та нервової системи. До того ж, низка сильних знеболюючих мають у своїй основі наркотичні речовини, наприклад, опіоїди. Це часто викликає звикання, що неможливо з імплантом.

 «Як інженери, ми керувалися ідеєю лікування болю без ліків — способами, які можна включати і вимикати миттєво, з контролем над інтенсивністю полегшення, — пише автор винаходу Джон Роджерс. — Наш імплантат дозволяє досягти потрібного ефекту програмованим чином, безпосередньо і локально на цільові нерви, навіть ті, що знаходяться глибоко в м’яких тканинах».

Першоджерело Sciencedaily


Коментарі