Випуск стартап-школи відбувся! Що далі?

14 травня 2024 відбулось заключне заняття в нашій стартап-школі.   На цьому занятті були презентовані наступні проєкти: Біокурс на базі репетиторського центру "Intelekt_hub" (Яна Мартинова, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Асистент для навчальних закладів на основі ШІ "AI-ASSISTANT" (Кристина Ботвинко, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Онлайн курси англійської мови "Simplish English" (Марія Жданова, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Система візуалізації для двигунів змінного струму "Motor Grapher" (Антон Холоша, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Каркасні інженерні системи BORZO (Курзанцев Володимир, ПП ЄвроКлас) ФІТОБОКС (Анастасія Владика, Борщівська ЗОШ I-III ступенів №1) Електромеханічна книжка (Олександр Ющенко) Освітня онлайн-платформа з фінансової грамотності (Валерій Янковський, ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"). Запис виступів:        Дякуємо всім, хто представив цього дня свої проєкти тренерам і менторам нашої стартап-школи. Більша частина

Вінницька стартап-школа розпочала навчання

11 квітня 2022 року Вінницька стартап-школа урочисто розпочала сьомий сезон.


Захід пройшов у Вінницькому національному технічному університеті в змішаному форматі (офлайн-онлайн). В ньому прийняли участь представники університетської спільноти, міської влади, місцевого бізнесу та учасники цьогорічної групи. Всі виступи були присвячені темі відновлення України після Перемоги. 

У своєму вітальному слові ректор ВНТУ наголосив, що попри непрості воєнні часи, вкрай необхідно саме зараз працювати над інноваційними проєктами, адже битви виграє армія, а війну – економіка. Економіка інноваційна.

Незважаючи на те, що багато студентів-інноваторів виїхали за кордон, організаторам вдалося зібрати групу із 75 учасників. Причому, багато з них прийшли зі своїми вже готовими розробками.

Після вітальних слів учасників заходу перше онлайн-заняття провів Ігор Пеер, міжнародний фахівець в галузі ведення інноваційного бізнесу. 


 Програма розрахована на 2 місяці ( 8 занять) і включає такі теми:

• представлення сучасних світових трендів розвитку інновацій;
• особливості інноваційного підприємництва;
• розробка прототипу та залучення коштів для розвитку стартапу;
• технології створення та розвитку бізнес-проєкту;
• базові знання, необхідні підприємцю-початківцю.

Паралельно з навчанням учасники попрацюють в командах, проаналізують бізнесовий аспект своїх розробок та зустрінуться в онлайні з успішними стартаперами всього світу.  

Для команд, яким буде необхідно створити фізичний прототип, буде надана   можливість зробити це в Лабораторії прототипування ВНТУ за підтримки менторів.

За підсумками навчання кращі стартап-проєкти отримають фінансову підтримку на розвиток проєкту та будуть рекомендовані на участь у ХІ Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2022”. 

Вітаємо вас, колеги! Бажаємо класних проєктів та плідної роботи!

До зустрічі на “Sikorsky Challenge 2022” 

Коментарі