Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Вінницька стартап-школа розпочала навчання

11 квітня 2022 року Вінницька стартап-школа урочисто розпочала шостий сезон.


Захід пройшов у Вінницькому національному технічному університеті в змішаному форматі (офлайн-онлайн). В ньому прийняли участь представники університетської спільноти, міської влади, місцевого бізнесу та учасники цьогорічної групи. Всі виступи були присвячені темі відновлення України після Перемоги. 

У своєму вітальному слові ректор ВНТУ наголосив, що попри непрості воєнні часи, вкрай необхідно саме зараз працювати над інноваційними проєктами, адже битви виграє армія, а війну – економіка. Економіка інноваційна.

Незважаючи на те, що багато студентів-інноваторів виїхали за кордон, організаторам вдалося зібрати групу із 75 учасників. Причому, багато з них прийшли зі своїми вже готовими розробками.

Після вітальних слів учасників заходу перше онлайн-заняття провів Ігор Пеер, міжнародний фахівець в галузі ведення інноваційного бізнесу. 


 Програма розрахована на 2 місяці ( 8 занять) і включає такі теми:

• представлення сучасних світових трендів розвитку інновацій;
• особливості інноваційного підприємництва;
• розробка прототипу та залучення коштів для розвитку стартапу;
• технології створення та розвитку бізнес-проєкту;
• базові знання, необхідні підприємцю-початківцю.

Паралельно з навчанням учасники попрацюють в командах, проаналізують бізнесовий аспект своїх розробок та зустрінуться в онлайні з успішними стартаперами всього світу.  

Для команд, яким буде необхідно створити фізичний прототип, буде надана   можливість зробити це в Лабораторії прототипування ВНТУ за підтримки менторів.

За підсумками навчання кращі стартап-проєкти отримають фінансову підтримку на розвиток проєкту та будуть рекомендовані на участь у ХІ Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2022”. 

Вітаємо вас, колеги! Бажаємо класних проєктів та плідної роботи!

До зустрічі на “Sikorsky Challenge 2022” 

Коментарі