Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Гелікоптер ВМ-4 "Джміль" розпочав політ

10 травня 2022 року в Політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського був підписаний Меморандум про майбутню співпрацю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор". 

Цим меморандумом передбачений пошук стратегічного партнера та створення спільного підприємства з метою серійного випуску легкого багатоцільового гелікоптера ВМ-4 "Джміль".

Гелікоптер ВМ-4 "Джміль" може застосовуватися у багатьох галузях народного господарства – транспортна сфера, агросектор, медичний транспорт, транспорт поліції та служб надзвичайних ситуацій, сфера туризму та розваг.

Перевагами рішення є застосування в конструкції гелікоптера дводвигунної схеми, яка дає можливість польотів над містами та використання звичайного бензину А98.

Меморандум підписали: від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge  директор Олексій Струцинський, від ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор" керівник проєкту Анатолій Козубенко.


Коментарі