Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Гелікоптер ВМ-4 "Джміль" розпочав політ

10 травня 2022 року в Політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського був підписаний Меморандум про майбутню співпрацю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор". 

Цим меморандумом передбачений пошук стратегічного партнера та створення спільного підприємства з метою серійного випуску легкого багатоцільового гелікоптера ВМ-4 "Джміль".

Гелікоптер ВМ-4 "Джміль" може застосовуватися у багатьох галузях народного господарства – транспортна сфера, агросектор, медичний транспорт, транспорт поліції та служб надзвичайних ситуацій, сфера туризму та розваг.

Перевагами рішення є застосування в конструкції гелікоптера дводвигунної схеми, яка дає можливість польотів над містами та використання звичайного бензину А98.

Меморандум підписали: від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge  директор Олексій Струцинський, від ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор" керівник проєкту Анатолій Козубенко.


Коментарі