Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Гелікоптер ВМ-4 "Джміль" розпочав політ

10 травня 2022 року в Політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського був підписаний Меморандум про майбутню співпрацю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор". 

Цим меморандумом передбачений пошук стратегічного партнера та створення спільного підприємства з метою серійного випуску легкого багатоцільового гелікоптера ВМ-4 "Джміль".

Гелікоптер ВМ-4 "Джміль" може застосовуватися у багатьох галузях народного господарства – транспортна сфера, агросектор, медичний транспорт, транспорт поліції та служб надзвичайних ситуацій, сфера туризму та розваг.

Перевагами рішення є застосування в конструкції гелікоптера дводвигунної схеми, яка дає можливість польотів над містами та використання звичайного бензину А98.

Меморандум підписали: від Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge  директор Олексій Струцинський, від ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор" керівник проєкту Анатолій Козубенко.


Коментарі