Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

YouControl запустив суперінструмент!

Розробники YouControl запустили платформу RuAssets, яка дозволяє перевірити юридичних та фізичних осіб на зв’язок із російськими та білоруськими активами. Адже В Україні  зараз майже 17 000 компаній належать росіянам та білорусам. 


Сергій Мільман, засновник YouControl та випускник нашої стартап-школи:"Будь-яка війна – це дорого. Росія та білорусь вже платять за агресію величезну ціну. Але ми хочемо, щоб війна проти України стала для них ще дорожчою – власне кажучи, просто нестерпною.

Тож сьогодні команда YouControl запускає RuAssets. Це міжнародний сервіс, який допоможе викрити всіх, хто фінансує підступне вторгнення до нашої країни.  RuAssets виявляє навіть найбільш приховані російські та білоруські активи, а також показує зв’язок із підсанкційними особами, воєнними терористами та пропагандистами.

RuAssets допоможе  заморозити, арештувати ці активи у всьому світі та пришвидшити економічний колапс окупанта.

Інструментом RuAssets зможуть користуватися: 
 • правоохоронні органи та державна влада — шукати російські та білоруські активи за межами країн-агресорів, щоб ухвалити рішення щодо подальшого заморожування/арешту/виключення
 • менеджери AML та KYC-спеціалістів для перевірки потенційних та наявних контрагентів на причетність до компаній, пов’язаних з особами з росії та білорусі, під санкціями та РЕР (політично значущих осіб). 
 • журналісти та незалежні розслідувачі для фактчекінгу, розслідувань та аналітичних досліджень
 • роботодавці, рекрутери та HR-спеціалісти, аби швидко перевірити фізосіб для ухвалення рішення щодо працевлаштування.  
Для журналістів, представників влади та правоохоронців цей сервіс є безоплатним. Їм просто потрібно подати заявку на сайті ruassets.com

Як користуватися платформою

Щоби знайти на RuAssets потрібну компанію чи фізособу, потрібно: 
 • зареєструватися на головній сторінці платформи та увійти
 • ввести назву компанії та для уточнення додати ID
 • для пошуку фізособи ввести ПІБ
 • для уточненого пошуку — ІПН
 • система видасть усю наявну інформацію по запиту
 • далі потрібно натиснути «Знайти зв’язки»
 • платформа побудує звіт, в якому можна побачити, з ким пов’язана особа, через яку компанію, на основі чого і які ризики ці зв’язки можуть нести для вас.
 Відеоінструкція з підключення до платформи:
  

Маєте бізнес-партнерів або й просто друзів за кордоном? Поширте цей пост та розкажіть про RuAssets просто зараз!

Коментарі