XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

YouControl запустив суперінструмент!

Розробники YouControl запустили платформу RuAssets, яка дозволяє перевірити юридичних та фізичних осіб на зв’язок із російськими та білоруськими активами. Адже В Україні  зараз майже 17 000 компаній належать росіянам та білорусам. 


Сергій Мільман, засновник YouControl та випускник нашої стартап-школи:"Будь-яка війна – це дорого. Росія та білорусь вже платять за агресію величезну ціну. Але ми хочемо, щоб війна проти України стала для них ще дорожчою – власне кажучи, просто нестерпною.

Тож сьогодні команда YouControl запускає RuAssets. Це міжнародний сервіс, який допоможе викрити всіх, хто фінансує підступне вторгнення до нашої країни.  RuAssets виявляє навіть найбільш приховані російські та білоруські активи, а також показує зв’язок із підсанкційними особами, воєнними терористами та пропагандистами.

RuAssets допоможе  заморозити, арештувати ці активи у всьому світі та пришвидшити економічний колапс окупанта.

Інструментом RuAssets зможуть користуватися: 
 • правоохоронні органи та державна влада — шукати російські та білоруські активи за межами країн-агресорів, щоб ухвалити рішення щодо подальшого заморожування/арешту/виключення
 • менеджери AML та KYC-спеціалістів для перевірки потенційних та наявних контрагентів на причетність до компаній, пов’язаних з особами з росії та білорусі, під санкціями та РЕР (політично значущих осіб). 
 • журналісти та незалежні розслідувачі для фактчекінгу, розслідувань та аналітичних досліджень
 • роботодавці, рекрутери та HR-спеціалісти, аби швидко перевірити фізосіб для ухвалення рішення щодо працевлаштування.  
Для журналістів, представників влади та правоохоронців цей сервіс є безоплатним. Їм просто потрібно подати заявку на сайті ruassets.com

Як користуватися платформою

Щоби знайти на RuAssets потрібну компанію чи фізособу, потрібно: 
 • зареєструватися на головній сторінці платформи та увійти
 • ввести назву компанії та для уточнення додати ID
 • для пошуку фізособи ввести ПІБ
 • для уточненого пошуку — ІПН
 • система видасть усю наявну інформацію по запиту
 • далі потрібно натиснути «Знайти зв’язки»
 • платформа побудує звіт, в якому можна побачити, з ким пов’язана особа, через яку компанію, на основі чого і які ризики ці зв’язки можуть нести для вас.
 Відеоінструкція з підключення до платформи:
  

Маєте бізнес-партнерів або й просто друзів за кордоном? Поширте цей пост та розкажіть про RuAssets просто зараз!

Коментарі