Оголошено лауреатів Нобелівської премії 2024 з фізики

8 жовтня 2024 року Нобелівський комітет визначив лауреатів премії у галузі фізики. Ними стали Джон Гопфілд та Джефрі Еверест Гінтон за "фундаментальні відкриття та винаходи, які дозволяють машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Фонду Нобеля Що відомо про лауреатів Двоє цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з фізики використали інструменти фізики для розробки методів, які є основою сучасного потужного машинного навчання.  Коли ми говоримо про штучний інтелект, ми часто маємо на увазі машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж. Ця технологія спочатку була навіяна структурою мозку. У штучній нейронній мережі нейрони головного мозку представлені вузлами, які мають різні значення. Ці вузли впливають один на одного через зв’язки, які можна зробити сильнішими або послабленими. Джон Хопфілд винайшов мережу, в якій використовується метод збереження і відтворення шаблонів. Ми можемо уявити вузли у

Стартап-школа розпочала навчання

12 квітня 2022 року стартап-школа Сікорські Челендж провела перше заняття за програмою "Практика запуску стартапу"


Ця група запам'ятається, перш за все, тим, що запрацювала під час війни. Як запам'яталася і наша перша група, яка розпочала навчання у запеклі дні Майдану.

У часи тяжких випробувань кожен має займатись тим, що в нього найкраще виходить: воїни ЗСУ - боронити нашу країну, волонтери - забезпечувати армію і цивільних всім необхідним, матусі - берегти дітей, а винахідники - вчитися і працювати. Адже вже скоро всім нам доведеться відбудовувати країну - швидко, ефективно, на базі сучасних інноваційних рішень.

В групу зареєструвалося 132 слухачів. Але відсутність зв'язку в деяких районах евакуації не дозволило багатьом долучитися і тому на першому занятті були присутні 42 учасника.

Географія учасників така:
  • Луцький національний технічний університет
  • Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського
  • Драгомирчанська гімназія
  • Таврійський Агротехнологічний університет ім.Дмитра Моторного
  • Політехніка Варшавська
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • підприємці та винахідники з різних міст України
Одна з учасниць групи в анкеті реєстрації так описала місце своєї роботи: Драгомирчанська гімназія, вчитель початкових класів; голова правління ГО "Нова атмосфера"; на даний момент мобілізована в ЗСУ.

Українці неймовірні!

Бажаємо всім учасникам отримати по максимуму знань та навичок з інноваційного підприємництва та вдало використати їх в розробці свого проєкту! 

Таня Кресан для блога STARTUP SCHOOL


Коментарі