Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Стартап-школа розпочала навчання

12 квітня 2022 року стартап-школа Сікорські Челендж провела перше заняття за програмою "Практика запуску стартапу"


Ця група запам'ятається, перш за все, тим, що запрацювала під час війни. Як запам'яталася і наша перша група, яка розпочала навчання у запеклі дні Майдану.

У часи тяжких випробувань кожен має займатись тим, що в нього найкраще виходить: воїни ЗСУ - боронити нашу країну, волонтери - забезпечувати армію і цивільних всім необхідним, матусі - берегти дітей, а винахідники - вчитися і працювати. Адже вже скоро всім нам доведеться відбудовувати країну - швидко, ефективно, на базі сучасних інноваційних рішень.

В групу зареєструвалося 132 слухачів. Але відсутність зв'язку в деяких районах евакуації не дозволило багатьом долучитися і тому на першому занятті були присутні 42 учасника.

Географія учасників така:
  • Луцький національний технічний університет
  • Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського
  • Драгомирчанська гімназія
  • Таврійський Агротехнологічний університет ім.Дмитра Моторного
  • Політехніка Варшавська
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • підприємці та винахідники з різних міст України
Одна з учасниць групи в анкеті реєстрації так описала місце своєї роботи: Драгомирчанська гімназія, вчитель початкових класів; голова правління ГО "Нова атмосфера"; на даний момент мобілізована в ЗСУ.

Українці неймовірні!

Бажаємо всім учасникам отримати по максимуму знань та навичок з інноваційного підприємництва та вдало використати їх в розробці свого проєкту! 

Таня Кресан для блога STARTUP SCHOOL


Коментарі