Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Стартап-школа розпочала навчання

12 квітня 2022 року стартап-школа Сікорські Челендж провела перше заняття за програмою "Практика запуску стартапу"


Ця група запам'ятається, перш за все, тим, що запрацювала під час війни. Як запам'яталася і наша перша група, яка розпочала навчання у запеклі дні Майдану.

У часи тяжких випробувань кожен має займатись тим, що в нього найкраще виходить: воїни ЗСУ - боронити нашу країну, волонтери - забезпечувати армію і цивільних всім необхідним, матусі - берегти дітей, а винахідники - вчитися і працювати. Адже вже скоро всім нам доведеться відбудовувати країну - швидко, ефективно, на базі сучасних інноваційних рішень.

В групу зареєструвалося 132 слухачів. Але відсутність зв'язку в деяких районах евакуації не дозволило багатьом долучитися і тому на першому занятті були присутні 42 учасника.

Географія учасників така:
  • Луцький національний технічний університет
  • Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського
  • Драгомирчанська гімназія
  • Таврійський Агротехнологічний університет ім.Дмитра Моторного
  • Політехніка Варшавська
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • підприємці та винахідники з різних міст України
Одна з учасниць групи в анкеті реєстрації так описала місце своєї роботи: Драгомирчанська гімназія, вчитель початкових класів; голова правління ГО "Нова атмосфера"; на даний момент мобілізована в ЗСУ.

Українці неймовірні!

Бажаємо всім учасникам отримати по максимуму знань та навичок з інноваційного підприємництва та вдало використати їх в розробці свого проєкту! 

Таня Кресан для блога STARTUP SCHOOL


Коментарі