Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Австралійські Bushmaster вже в Україні

Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів місцевого виробництва Bushmaster на 38 млн доларів.


Про це повідомив посол України в Австралії Василь Мірошниченко у Facebook. 

Bushmaster – це австралійський колісний повнопривідний панцирний транспортер. Він був створений для використання в пустельних районах Австралії, може перевозити дев'ять солдатів із запасами їжі та патронів на три дні автономного опору. Захист Bushmaster дозволяє протистояти кулям до 7,62-мм, уламкам гранат, патронів, вибухам мін із шістьма кілограмами вибухової речовини. 

Перед відправленням в Україну бронетехніку перефарбували в оливково-зелений колір з українським прапором збоку. На машини також нанесли трафарет “Єдині з Україною”. Два бронетранспортери слугуватимуть як “швидка допомога”, тому на них зобразили емблему Червоного Хреста. 

За словами австралійських спеціалістів з питань нацбезпеки, це було найшвидше рішення про виділення військової допомоги в історії їх країни. 31 березня 2022 Володимир Зеленський звернувся до парламенту із промовою та попросив бронетранспортери Bushmaster. І вже наступного ранку прем’єр-міністр Скотт Моррісон підтвердив готовність їх надати.

За українським часом усе відбулося в один день. Зранку попросив і до кінця дня уже було погодження.

Скотт Морісон:"Ми не просто посилаємо наші молитви, ми надсилаємо нашу зброю, ми надсилаємо наші боєприпаси, гуманітарну допомогу, бронежилети, а також нашу бронетехніку, наші Bushmasters".

Ми дякуємо австралійській владі і народу за допомогу! 

А також дякуємо члену наглядової Ради Інноваційної екосистеми "Sikorsky Challenge Ukraine" Грегорі Ярошу за його зусилля в підтримці України у світовому інформаційному полі, яке зіграло не останню роль в цьому оперативному рішенні автралійської влади.

За матеріалами УНН


Коментарі