Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компаній. Крім т

"Інститут прикладних технологій "Київська політехніка" (Чунцін)" - початок великого проєкту.

24 грудня 2021 року в центрі інженерних інновацій Київського політехнічного інституту  ім. Ігоря Сікорського відбулося онлайн-підписання угоди  про фінансову підтримку "Інституту прикладних технологій "Київська політехніка"(Чунцін)" зі сторони Нового району Лянцзян. 

Новостворений інститут в партнерстві та на базі наукових досліджень КПІ, розвиватимуть технологічні інновації у матеріалознавстві, технологіях зварювання, штучному інтелекті, інформаційних технологіях, біомедицині та інших галузях.

При підписання угоди про створення та фінансування "Інституту прикладних технологій "Київська політехніка"(Чунцін)" були присутні Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Фань Сяньжун, представники Нового району Лянцзян, представники КПІ та новоствореного " Інституту прикладних технологій "Київська політехніка" (Чунцін) - Андрій Шишолін і Ян Чжуанчжи.

"Сподіваємось, що новостворений інститут завдяки новій моделі зможе інтегрувати КПІ та українські науково-дослідні ресурси з китайськими ресурсами та промисловістю. Більш ефективно буде розвинуто групу високотехнологічних підприємств, буде надано сприяння комерціалізації найбільш перспективних технологічних інновацій. КПІ імені Ігоря Сікорського, як співзасновник Наукового парку "Київська політехніка, буде максимально сприяти та підтримувати діяльність цього спільного інституту" (Михайло Згуровський, ректор)

 

 "Три роки йшла підготовка до підписання угоди  про створення інституту "Київська політехніка (Чунцін)", але запуск роботи цього інституту в Чунціні відбувається саме сьогодні - з моменту підписання цього документу. З цього моменту розпочинається організаційна, науково-технічна та фінансова підтримка новоствореного інституту" (Інна Малюкова, керівник Всеукраїнської екосистеми "Sikorsky Challenge Ukraine".







 

Коментарі