XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Security Talks про Х Фестиваль Sikorsky Challenge 2021 (ВІДЕО)

«Рух до креативу складається з трьох етапів. Перший – це знайти ідею, другий – мати волю для її реалізації і третій – мати технологію цієї реалізації. Усе разом взяте дозволяє відкритись призначенню, і стати на шлях виконання своєї місії.», – Валентин Бадрак, письменник, очільник організації «Центр дослідження армії, конверсії і роззброєння", автор щонедільної програми Security Talks.

Про історію Фестивалю Sikorsky Challenge, про оборонні проєкти цьогорічного Конкурсу та про те, що має робити держава, щоб молоді інноватори не покидали Україну  - в програмі Валентина Бадрака Security Talks. 

Нагадаємо, шо на  Конкурс Sikorsky Challenge 2021 в секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА було подано 64 проєкти.  У фінал вийшли 40 проєктів, серед яких 9 були презентовані у форматі пітчів, 31 - у форматі стендової доповіді. Проєкти в секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА оцінювалися за критеріями: 

  • Практична готовність до серійного виробництва
  • Перспективність, інвестиційна привабливість
  • Технологічна готовність дослідного зразка
  • Експортний потенціал продукції

Переможцями у номінаціях секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА стали: 

  • Практична готовність до серійного виробництва - проєкт №70 "Ecopybook tactical"
  •  Перспективність, інвестиційна привабливість - проєкт №312 "Кровоспинні губки"
  • Технологічна готовність дослідного зразка - проєкт №264 "Фарби і екрани для захисту від електромагнітного випромінювання (ЕМВ)"
  • Експортний потенціал продукції - проєкт № 231 "Проектування та експериментальне дослідження радіометричного комплексу X, Ka та W діапазонів для всепогодного та високоточного виявлення БпЛА"

Коментарі