Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Security Talks про Х Фестиваль Sikorsky Challenge 2021 (ВІДЕО)

«Рух до креативу складається з трьох етапів. Перший – це знайти ідею, другий – мати волю для її реалізації і третій – мати технологію цієї реалізації. Усе разом взяте дозволяє відкритись призначенню, і стати на шлях виконання своєї місії.», – Валентин Бадрак, письменник, очільник організації «Центр дослідження армії, конверсії і роззброєння", автор щонедільної програми Security Talks.

Про історію Фестивалю Sikorsky Challenge, про оборонні проєкти цьогорічного Конкурсу та про те, що має робити держава, щоб молоді інноватори не покидали Україну  - в програмі Валентина Бадрака Security Talks. 

Нагадаємо, шо на  Конкурс Sikorsky Challenge 2021 в секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА було подано 64 проєкти.  У фінал вийшли 40 проєктів, серед яких 9 були презентовані у форматі пітчів, 31 - у форматі стендової доповіді. Проєкти в секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА оцінювалися за критеріями: 

  • Практична готовність до серійного виробництва
  • Перспективність, інвестиційна привабливість
  • Технологічна готовність дослідного зразка
  • Експортний потенціал продукції

Переможцями у номінаціях секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА стали: 

  • Практична готовність до серійного виробництва - проєкт №70 "Ecopybook tactical"
  •  Перспективність, інвестиційна привабливість - проєкт №312 "Кровоспинні губки"
  • Технологічна готовність дослідного зразка - проєкт №264 "Фарби і екрани для захисту від електромагнітного випромінювання (ЕМВ)"
  • Експортний потенціал продукції - проєкт № 231 "Проектування та експериментальне дослідження радіометричного комплексу X, Ka та W діапазонів для всепогодного та високоточного виявлення БпЛА"

Коментарі