Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Security Talks про Х Фестиваль Sikorsky Challenge 2021 (ВІДЕО)

«Рух до креативу складається з трьох етапів. Перший – це знайти ідею, другий – мати волю для її реалізації і третій – мати технологію цієї реалізації. Усе разом взяте дозволяє відкритись призначенню, і стати на шлях виконання своєї місії.», – Валентин Бадрак, письменник, очільник організації «Центр дослідження армії, конверсії і роззброєння", автор щонедільної програми Security Talks.

Про історію Фестивалю Sikorsky Challenge, про оборонні проєкти цьогорічного Конкурсу та про те, що має робити держава, щоб молоді інноватори не покидали Україну  - в програмі Валентина Бадрака Security Talks. 

Нагадаємо, шо на  Конкурс Sikorsky Challenge 2021 в секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА було подано 64 проєкти.  У фінал вийшли 40 проєктів, серед яких 9 були презентовані у форматі пітчів, 31 - у форматі стендової доповіді. Проєкти в секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА оцінювалися за критеріями: 

  • Практична готовність до серійного виробництва
  • Перспективність, інвестиційна привабливість
  • Технологічна готовність дослідного зразка
  • Експортний потенціал продукції

Переможцями у номінаціях секції ОБОРОНА та БЕЗПЕКА стали: 

  • Практична готовність до серійного виробництва - проєкт №70 "Ecopybook tactical"
  •  Перспективність, інвестиційна привабливість - проєкт №312 "Кровоспинні губки"
  • Технологічна готовність дослідного зразка - проєкт №264 "Фарби і екрани для захисту від електромагнітного випромінювання (ЕМВ)"
  • Експортний потенціал продукції - проєкт № 231 "Проектування та експериментальне дослідження радіометричного комплексу X, Ka та W діапазонів для всепогодного та високоточного виявлення БпЛА"

Коментарі