УВАГА! Прийом заявок у стартап-школу Сікорські Челендж триває

Друзі, колеги і всі, хто хоче влитися в креативну спільноту інноваційної екосистеми "Сікорські Челендж Україна", зануритися у світ інноваційного підприємництва та попрацювати зі своїми ідеями та проєктами! Ми запрошуємо вас до нашої стартап-школи !

16 листопада ми розпочинаємо останній в цьому році онлайн-курс за програмою "Практика запуску стартапу". 

Програма "Практика запуску стартапа" :

16 листопада:
  • Презентація всеукраїнської мережі стартап-шкіл як головної складової Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» - Інна Малюкова, співзасновник та керівник екосистеми.
  • Вступ до інноваційного підприємництва - Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер стартап-школи
18 листопада - Бізнес-модель. Моделювання бізнес-моделі - Олексій Струцинський

23 листопада - Робота з продуктом. Споживчі властивості. Робота зі споживачами - Олексій Струцинський

25 листопада -Зацікавлені сторони. Презентація проекту - Олексій Струцинський

30 листопада -Фінанси стартапу - Леся Люшенко, тренерка стартап-школи

2 грудня – Просування інноваційного проєкту у мережі Інтернет. Підготовка інформаційних матеріалів та маркетингового плану стартапу. – Валерій Пичко, тренер стартап-школи

Програма закінчується двома активностями:

10 грудня 2021 – онлайн-презентаціями проєктів учасників експертному журі Інноваційної екосистеми

15 січня 2022 - команди проєктів мають підготувати на надіслати матеріали проєктів для участі у Конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2022. Підготовлені матеріали включатимуть опис проєкту, презентацію у форматі слайдів та відеопрезентацію (українською та англійською мовами). Керування та допомогу учасникам в підготовці матеріалів здійснюватиме тренер Валерій Пичко.

Учасники програми, які успішно пройдуть навчання і до 15 січня 2022 року нададуть організаторам інформаційні матеріали проєктів, отримають сертифікат та можливість стати фіналістом ХІ Конкурсу інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022. .

Час проведення занять: 16:00- 19:00

Реєстрація в стартап школу - https://www.sikorskychallenge.com/forma/
Коментарі