Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Всеукраїнська інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Ukraine» розширює свою мережу

19 жовтня 2021 року відбулося урочисте підписання договору про відкриття стартап-школи в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Від інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine» договір підписали ректор НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський та директор Інноваційного холдингу Олексій Струцинський, від  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - ректор Крижанівський Євстахій Іванович.

Україна прагне зменшити свою залежність від нафтопродуктів сусідніх держав. Тому відкриття стартап-школи в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу сприятиме вирішенню вкрай необхідних для галузі задач:
  • зменшення викидів вуглецю шляхом його уловлення та транспортування
  • отримання синього водню зі свердловин - як альтернативу традиційним джерелам енергії
  • декарбонізація повітря, його утримання та зберігання


В майбутньому це дасть можливість сісти за один стіл переговорів з провідними компаніями та надати їм проєкт свого бачення  та  рішень щодо зменшення викидів в повітря та їх переробку, що призведе до використання чистих технологій на європейському рівні.

Долучайтеся до нашого Телеграм-каналу за посиланням  https://t.me/sikorsky_challenge

 

 

 

 


Коментарі