Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Всеукраїнська інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Ukraine» розширює свою мережу

19 жовтня 2021 року відбулося урочисте підписання договору про відкриття стартап-школи в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Від інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine» договір підписали ректор НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський та директор Інноваційного холдингу Олексій Струцинський, від  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - ректор Крижанівський Євстахій Іванович.

Україна прагне зменшити свою залежність від нафтопродуктів сусідніх держав. Тому відкриття стартап-школи в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу сприятиме вирішенню вкрай необхідних для галузі задач:
  • зменшення викидів вуглецю шляхом його уловлення та транспортування
  • отримання синього водню зі свердловин - як альтернативу традиційним джерелам енергії
  • декарбонізація повітря, його утримання та зберігання


В майбутньому це дасть можливість сісти за один стіл переговорів з провідними компаніями та надати їм проєкт свого бачення  та  рішень щодо зменшення викидів в повітря та їх переробку, що призведе до використання чистих технологій на європейському рівні.

Долучайтеся до нашого Телеграм-каналу за посиланням  https://t.me/sikorsky_challenge

 

 

 

 


Коментарі