Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Всеукраїнська інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Ukraine» розширює свою мережу

19 жовтня 2021 року відбулося урочисте підписання договору про відкриття стартап-школи в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Від інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine» договір підписали ректор НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський та директор Інноваційного холдингу Олексій Струцинський, від  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - ректор Крижанівський Євстахій Іванович.

Україна прагне зменшити свою залежність від нафтопродуктів сусідніх держав. Тому відкриття стартап-школи в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу сприятиме вирішенню вкрай необхідних для галузі задач:
  • зменшення викидів вуглецю шляхом його уловлення та транспортування
  • отримання синього водню зі свердловин - як альтернативу традиційним джерелам енергії
  • декарбонізація повітря, його утримання та зберігання


В майбутньому це дасть можливість сісти за один стіл переговорів з провідними компаніями та надати їм проєкт свого бачення  та  рішень щодо зменшення викидів в повітря та їх переробку, що призведе до використання чистих технологій на європейському рівні.

Долучайтеся до нашого Телеграм-каналу за посиланням  https://t.me/sikorsky_challenge

 

 

 

 


Коментарі