Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

Найкращі проєкти Конкурсу "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ". MadClockmaker

"Ми розп'яті на циферблаті годинника"
Станіслав Єжи Лец

Ви ніколи не замислювалися над тим, чому у світі, в якому все постійно змінюється - уявлення, мода, стилі, технології і девайси, механічні годинники залишаються поза часом? Чому серед 485 млн вироблених в 2019 році годинників 67% - саме механічні, з дерева та металу? Чому?
Бо годинник - це не тільки функціональний пристрій, або стильний аксесуар та елемент  інтер'єру. Це рідкісний випадок об'єднання механічних технологій та мистецтва. За допомогою годинника ми не тільки контролюємо час, але і проявляємо свій смак, образ, настрій та внутрішній світ.

До списку фіналістів  Х ювілейного Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2021 увійшов проєкт  MadClockmaker - виготовлення дизайнерських годинників з деревини та конструкторів на їх основі (м.Лисичанськ, Луганська область).

 Цей проєкт став досить незвичним для нашого Конкурсу тому, що:

  • не вписувався в жоден із 6 напрямів Конкурсу, тому був віднесений до Промислового хайтеку (хоча більше підпадав під напрям Техно-Арт)
  • проєкт не новачок - в 2020 році він став переможцем відомого київського конкурсу "Битва стартапів"
  • це стартап, що пройшов свій початковий етап та переходить у категорію працюючого бізнесу. На краудфандингових майданчиках Kickstarter та Makuake він зібрав 140 тисяч доларів
  • проєкту не потрібні початкові інвестиції - їх продукція відома та затребувана в багатьох країнах (США, Великобританія, Японія). Проєкту потрібні кошти виключно для масштабування
Так чим, запитаєте ви, підкорює світ MadClockmaker?

MadClockmaker - це авторські годинники унікального дизайну з екологічних матеріалів. Вони виготовляться із деревини берези та вкриті гіпоалергенним лаком. Годинники збираються вручну із  45 дерев'яних та  5 сталевих деталей.  
 
За типом  годинник MadClockmaker - скелетон,  з відкритим циферблатом, через який можна спостерігати за рухом деталей . Ця модель стала дуже популярною з 2020 року. За словами авторів, втілений в цих моделях симбіоз годинника та дерева викликає приємні почуття і емоції.

Проєкт має декілька бізнес моделей:
  1. Продаж годинників та післяпродажний сервіс.
  2. Продаж комплектуючих у вигляді конструктору "Зроби Сам" - покупець може самостійно зібрати дизайнерский годинник із дерев'яних детальок і шестерень за допомогою дерев'яних інструментів.
  3. Соціальний проект зі створення у школах "справжньої годинникової фабрики" з розподілом серед дітей функцій персоналу виробництва - директора. менеджера зі збуту продукції, логістика, начальника виробництва тощо. Це допоможе юнакам не тільки набути знань та навичок малого бізнесу, але й стимулювати виробничу та фінансову дисципліну. Для цієї бізнес-моделі  MadClockmaker пропонує поставити в навчальні заклади необхідне обладнання свого виробництва, матеріали та комп'ютерне забезпечення.

Команда стартапу відкрита для співробітництва та пропозицій та готова до створення спільного підприємства з потенційними інвесторами.

 
 


 

А час іде, і рано чи пізно ти починаєш замислюватися — ці секунди, хвилини, години, дні, тижні, місяці, роки і десятиліття чи — так ти їх витратив, як повинен був? Сесілія Агерн
http://tsytaty.ukrayinskoyu.pro/chas-7.html
А час іде, і рано чи пізно ти починаєш замислюватися — ці секунди, хвилини, години, дні, тижні, місяці, роки і десятиліття чи — так ти їх витратив, як повинен був? Сесілія Агерн
http://tsytaty.ukrayinskoyu.pro/chas-7.html
Проєкт був презентований на Конкурсі у форматі стендової доповіді, викликав неабиякий інтерес і став переможцем у категорії "Краща бізнес-модель" 

Ми вітаємо команду MadClockMaker і бажаємо зростання продажів їх неймовірних годинників та найшвидшого залучення інвестицій, що допоможуть масштабувати проєкт.  
 
Ірландська письменниця Сесілія Агерн якось сказала, що ЧАС іде, і рано чи пізно ти починаєш замислюватися - ці секунди, хвилини, години, дні, тижні, місяці і десятиліття...  чи  так ти їх витратив, як повинен був?

Ми впевнені, що команда MadClockMaker витрачає свій ЧАС на повну і досягне своєї мети, створюючи унікальні авторські годинники і надаючи можливість іншим заробляти на цій креативній творчій справі.

Зайдіть на сайт стартапу AllFesCo.com та подивіться, які креативні речі народжуються в команді, яка об'єднує технарів та митців.
 
Тетяна Кресан

Коментарі