Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Переможці Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2021 від університетів Сходу України.

На цьогорічний Конкурс інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" було подано 323 проєкти. Серед них - 16 проєктів від учасників зі Сходу України, які пройшли навчання в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», що здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
 


Від Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) були подані проєкти:
 • Проєкт № 68 – «Мобільний додаток «Гаманець мрійника», Гаврікова Аліна 
 • Проєкт № 78 – «Логістичний проєкт: Address-Logistics», Валерій  Володченко 
 • Проєкт № 96 – «PharmsThermoControls», Андрій Коваленко
 • Проєкт № 112 – «Busy Beaver - розробка інтелектуального агенту для налагодження програмних кодів», Веніамін Гітіс 
 • Проєкт №162 – «Еко-волонтер», Данило Кравченко
 • Проєкт № 166 – «TechOil – консистентні мастила широкого спектру застосування», Анатолій Авдєєнко
 Від Донецького національного технічного університету (м. Покровськ):
 • Проєкт № 248 – «HoloSchool - голографічний асистент вчителя», Дар'я Литвин
 • Проєкт № 126 – «Проєкт переробки відходів, що містять вуглецеві матеріали методом газифікації», Андрій Топоров
 Від Приазовського державного технічного університету (м.Маріуполь):
 • Проєкт № 273 -"Mr.Seaweed. Органічний стимулятор росту для рослин з водоростей Азовського моря", Марія Шабанова 
 • Проєкт № 279 - "ProWeldEnergy - універсальне комбіноване джерело живлення", Світлана Поднебенна
 • Проєкт № 288 - "A-Pilot", Володимир Зімін
 • Проєкт № 292 - "UNITRAC - універсальна машина на пневмо-рейковому ходу", Олександр Красулін
 • Проєкт № 305 - "Настільна гра «ULegacy", Ірина Лаврова
Від Луганського національного аграрного університету (м. Слов’янськ):
 • Проєкт № 258 - "Автоматизований лазерний опромінювач для інкубації яйця птиці «Poultry», Людмила Пархоменко
 • Проєкт № 259 - "Культиватор для міжрядної обробки рослин", Віктор Риндяєв 

Від Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля:

 • Проєкт № 286 «Інноваційний електромобіль з покращеними характеристиками», Марина Лорія
З цих 16-ти проєктів Експертна рада відібрала 11, які вийшли у фінал і взяли участь в заключній частині Конкурсу. Дехто з фіналістів зміг приїхати на фестиваль і презентувати свій проєкт у форматі пітчу чи стендової презентації. Решта взяла участь у конкурсі онлайн.
За результатами голосування членів Міжнародного журі Конкурсу були оголошені переможці, серед них проєкти університетів Донецької та Луганської областей:
 • Проєкт № 258 – «Автоматизований лазерний опромінювач для інкубації яйця птиці «Poultry» (секція «Аграрна інженерія», номінація «Краща ідея проєкту»)
 • Проєкт № 292 – «UNITRAC - універсальна машина на пневмо-рейковому ходу», Олександр Красулін (секція «Промисловий хайтек і космос», номінація «Краще технологічне рішення стартапу»)
 • Проєкт № 273 – «Mr.Seaweed. Органічний стимулятор росту для рослин з водоростей Азовського моря» (секція «Аграрна інженерія», номінація «Краща бізнес модель», а також абсолютний переможець у секції за загальною сумою балів)

Проєкти № 248 – «HoloSchool - голографічний асистент вчителя» (ДонНТУ, Покровськ) і № 279 «ProWeldEnergy - універсальне комбіноване джерело живлення» (ПДТУ, Маріуполь) запрошені на акселерацію в Люблінський науково-технологічний парк (Польща).

Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge запросив на акселерацію проєкт № 279 – «ProWeldEnergy - універсальне комбіноване джерело живлення» (ПДТУ, Маріуполь)

Дякуємо всім, хто долучився до нашого ювілейного Фестивалю!

Вітаємо фіналістів і переможців!

Підготовка цих проєктів до Конкурсу проходила в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Тетяна Кресан для блогу STARTUP SCHOOL


 

Коментарі