Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Стартапере! А ти зареєструвався на Конкурс пітч-презентацій 2021 GIST Catalyst?

Друзі, учасники і переможці Конкурсу інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021, а також всі, хто має цікаві ідеї та проєкти!

У Вас з'явиласть чудова нагода виступити зі своїм проєктом на престижному майданчику  2021 GIST Catalyst !


Державний департамент США з радістю оголошує, що конкурс пітч презентацій 2021 GIST Catalyst відбудеться онлайн під час Всесвітнього тижня підприємництва (8–14 листопада 2021 р.)

Програмі GIST виповнюється 10 років, і ми раді оголосити, що конкурс GIST Catalyst Virtual Pitch повертається! Конкурс стане шансом для інноваторів продемонструвати свій стартап, вдосконалити свій рівень та отримати індивідуальне наставництво та навчання від провідних експертів. Регіональні півфінали та фінальні пітчі будуть віртуальними подіями в прямому ефірі – це означає, що впливові особи та інвестори з усього світу зможуть їх дивитися та спілкуватися з підприємцями GIST. Також буде публічний компонент голосування, щоб кожен голос міг бути почутим. Фінансування стартапів буде надано найкращим стартапам після фінальних пітчів.

Як подати заявку

Заявку на участь у конкурсі можна подати з 2 серпня до 15 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються інноватори віком від 18 до 40 років з країн –учасниць мережі GIST (GIST economies). Пріоритетними є інноваційні технології, спрямовані на подолання глобальних викликів в таких галузях як Аграрний сектор, Клімат і чиста енергетика, Охорона здоров’я, Водні ресурси.

Для подачі заявки необхідно створити 90-секундний відеоролик пітчу і скористатися послугою відеохостингу YouTube. Це відео буде використано для оцінювання стартапу, надаючи суддям можливість більше дізнатися про вас і можливості масштабування вашого проєкту. Відео має бути лаконічним, якісним і тривати не більше 90 секунд. Усі відеоролики мають бути англійською мовою.
Ключові дати:

Подача заявок: 2 серпня – 15 вересня

Оцінювання конкурсантів: 27 вересня – 13 жовтня

Онлайн пітчинг, півфінали: 1-5 листопада

Фінал: 9 листопада Live Pitch Finals


Ключові посилання:

Сторінка заходу: https://www.gistnetwork.org/catalyst-2021

Сторінка голосування: https://www.gistnetwork.org/catalyst-2021

Головна сторінка мережі GIST: www.gistnetwork.org

Всесвітній тиждень підприємництва: https://www.gew.co/
Соціальні мережі:


GIST Network (Facebook): www.facebook.com/GistNetwork

GIST Network (Twitter): @GISTNetwork

GIST Network (Instagram): @GIST_NetДрузі, колеги!

Запрошуємо взяти участь у заході  2021 GIST Catalyst. Не пропустіть чудову нагоду!

Коментарі