Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Стартапере! А ти зареєструвався на Конкурс пітч-презентацій 2021 GIST Catalyst?

Друзі, учасники і переможці Конкурсу інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021, а також всі, хто має цікаві ідеї та проєкти!

У Вас з'явиласть чудова нагода виступити зі своїм проєктом на престижному майданчику  2021 GIST Catalyst !


Державний департамент США з радістю оголошує, що конкурс пітч презентацій 2021 GIST Catalyst відбудеться онлайн під час Всесвітнього тижня підприємництва (8–14 листопада 2021 р.)

Програмі GIST виповнюється 10 років, і ми раді оголосити, що конкурс GIST Catalyst Virtual Pitch повертається! Конкурс стане шансом для інноваторів продемонструвати свій стартап, вдосконалити свій рівень та отримати індивідуальне наставництво та навчання від провідних експертів. Регіональні півфінали та фінальні пітчі будуть віртуальними подіями в прямому ефірі – це означає, що впливові особи та інвестори з усього світу зможуть їх дивитися та спілкуватися з підприємцями GIST. Також буде публічний компонент голосування, щоб кожен голос міг бути почутим. Фінансування стартапів буде надано найкращим стартапам після фінальних пітчів.

Як подати заявку

Заявку на участь у конкурсі можна подати з 2 серпня до 15 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються інноватори віком від 18 до 40 років з країн –учасниць мережі GIST (GIST economies). Пріоритетними є інноваційні технології, спрямовані на подолання глобальних викликів в таких галузях як Аграрний сектор, Клімат і чиста енергетика, Охорона здоров’я, Водні ресурси.

Для подачі заявки необхідно створити 90-секундний відеоролик пітчу і скористатися послугою відеохостингу YouTube. Це відео буде використано для оцінювання стартапу, надаючи суддям можливість більше дізнатися про вас і можливості масштабування вашого проєкту. Відео має бути лаконічним, якісним і тривати не більше 90 секунд. Усі відеоролики мають бути англійською мовою.




Ключові дати:

Подача заявок: 2 серпня – 15 вересня

Оцінювання конкурсантів: 27 вересня – 13 жовтня

Онлайн пітчинг, півфінали: 1-5 листопада

Фінал: 9 листопада Live Pitch Finals






Ключові посилання:

Сторінка заходу: https://www.gistnetwork.org/catalyst-2021

Сторінка голосування: https://www.gistnetwork.org/catalyst-2021

Головна сторінка мережі GIST: www.gistnetwork.org

Всесвітній тиждень підприємництва: https://www.gew.co/




Соціальні мережі:


GIST Network (Facebook): www.facebook.com/GistNetwork

GIST Network (Twitter): @GISTNetwork

GIST Network (Instagram): @GIST_Net











Друзі, колеги!

Запрошуємо взяти участь у заході  2021 GIST Catalyst. Не пропустіть чудову нагоду!

Коментарі