X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

Йди на Захід або сконай: 5 порад від засновника Depositphotos, як вийти на зовнішні ринки (відео)

 Чому варто копіювати чужу продукцію та як не наробити дурниць тим, хто бажає завоювати західний ринок.2009 року український підприємець Дмитро Сергєєв заснував фотобанк Depositphotos. Зараз компанія працює в 192 країнах світу й надає послуги клієнтам на 20 мовах. У своїй лекції «Йди на Захід або сконай» він дав кілька порад підприємцям, які хочуть вести бізнес закордоном.

Вище носа. Найголовніша проблема сидить всередині нас, і це низька самооцінка. Ми постійно думаємо, що на Заході живуть геть інші люди, які в чомусь ліпші від нас. Мабуть, це спадок радянської держави, що передається нам з покоління в покоління. Ви маєте з самого початку вбити в собі цю проблему.

На Заході живуть такі ж люди, як і ми, просто вони дещо заможніші. Вони формують економіки своїх територій, працюючи продуктивніше. А ми рухаємося в бік «золотого мільярда» (країни США, Канади, Західної Європи, Ізраїлю та Японії), оскільки нам там працювати легше й комфортніше, – купівельна спроможність там вища.

Версія 2.0. Копіюйте, але робіть краще. Виходячи на ринки Заходу, ви маєте робити свій продукт таким самим – рівним багатьом продуктам, які вже там є.

Але копіюйте в позитивному сенсі слова, щоби покращити свій продукт. Немає потреби вигадувати велосипед, застосовувати вже існуючі технології та думати, що ви перші.

Для того, щоб вас зрозуміли на Заході, просто копіюйте їхні продукти та поліпшуйте. Копіювання – це не крадіжка, а вдосконалення вже наявних ідей.

Не бійтеся помилятися. Перший крок в бік Заходу починається з локалізації. Не соромтеся того, що погано дещо розумієте і за будь-яку ціну робіть версію свого сайту англійською. Цілком можливо, що вона буде на недостатньо комфортній для когось англійській, але ви зрозумієте, що почали діяти. Згодом ви поліпшуватимете локалізацію ще багато разів, адже це постійний процес.

Будьте в тренді. Ви маєте відповідати візуальним трендам. Перед запуском сайту подивіться, який вони мають вигляд в Європі. Якщо ви робите щось, не надто схоже на звичні західні ресурси, то вони можуть не «вистрелити». Проведіть мінімальний SEO аудит, зробіть мобільну версію сайту, будьте присутні в соцмережах – це базові речі, які ви маєте знати й робити перед походом на Захід.

Дилетанти рулять. Часом необхідно залишатися впертим дилетантом для того, щоб почати підкорювати весь світ. Якби Марк Цукерберг подумав, что є Myspace, LiveJournal, то напевне не робив би нічого. Якщо ви маєте хорошу ідею, класну команду, то я певен, що все вийде. 

 

За матеріалами ресурсу kfund-media

Коментарі