Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Виріши задачу – отримай 10 000 доларів!

Міжнародна компанія, постачальник сучасних рішень для агросектора, запрошує взяти участь в конкурсі на розробку технології (або технічного рішення) підрахунку кількості плодів на цитрусовому дереві. 

  

Початкові дані:

1. Об’єкт (машина, трактор) рухається між рядами дерев. На ньому встановлені відеокамери та освітлювальні прибори.

2. Зйомка проводиться в нічний час. Зйомка відео дерев відбувається з двох сторін. 

3. На об’єкті встановлений GPS дуже високої якості для синхронізації з відео.

4. Є технологія штучного інтелекту для розпізнавання плодів на фотографіях на основі локалізації видимої частини плодів з рухомого об’єкту. 

Яку задачу треба вирішити: 

Варіант 1. Підрахувати цитрусові плоди за допомогою об’єкту, що рухається зі швидкістю 8 км на годину , з точністю вище 65%. Чим вище точність, тим краще. Рішення може бути апаратно-програмне. 

Варіант 2. Знайти спосіб підрахунку всіх плодів на дереві за проміжок часу до 15 хвилин з якістю не менше 95%. 

Приз за запропоноване і випробуване (доведене) рішення -10 000 доларів 

 і можливість продовжити роботу над проектом. Для цього необхідно продумати можливість виробництва пристроїв у великих кількостях (тисячі) з мінімальним використанням робочої сили та мінімальною ціною. 

Термін подачі пропозицій - до 31 січня 2021р.

Рееєстрація за посиланням - www.sikorskychallenge.com/orange

З усіма питаннями щодо технічних подробиць звертатися до Давіда Ар'є - david@transfotech.com

Для особливо цікавих рішень термін прийому та розгляду пропозицій може бути продовжений.

Коментарі