Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

24 грудня 2020. Випуск Стартап школи Sikorsky Challenge

24 грудня 2020 в нашій Стартап школі завершилося навчання за програмою "Практика запуску стартапа". На фінальному занятті випускники презентували свої проєкти. 


Це була третя група в цьому році. І якщо навчання першої групи в лютому 2020 відбулося  в звичайному офлайн-режимі, то дві наступні групи навчалися в онлайн-форматі.

На випуску були презентовані такі проєкти:

1.  Вікторія Шведова. "Технічне регулювання та забезпечення якості продукції" (Платформа для виробників та споживачів різноманітної продукції).

2. Марія Морозова. "Творчі набори Солдерін - як засіб заохочення молоді до створення радіотехнічних пристроїв та вивчення основ практичної системотехніки".

3.Єгор Желязков. "Розумне освітлення -управління характеристиками лампи в залежності від циркадних ритмів людини".

4. Давид Грещенко. "Ocean cleaner - система приладів дистанційного керування для очистки водної акваторії від забруднення пластиком".

5. Ганна Сарибога. "Універсальна програмно-апаратна  Iot  платформа з відкритим кодом для віддаленого керування пристроями". 

З 3 лютого 2021 року команди проєктів продовжать працювати в бізнес-інкубаторі (індувідуальні консультації з фахівцями, участь у тематичних  пітч-сесіях, підготовка до 10-го ювілейного Конкурсу Sikorsky Challenge). 

Подякувавши за курс, випускники озвучили побажання на наступний етап роботи з проєктами:

- отримати більше практичних дій та впевненості в правильності своїх підходів  (Вікторія Шведова)

- отримати більше знань та навичок з фінансового управління проєктом (Марія Морозова)

-  попрацювати в команді, скорегувати бізнес-модель, отримати більше практичних навичок (Ганна Сарибога).

Дякуємо всім учасниками програми, поздоровляємо випускників та бажаємо натхнення та наполегливості в подальшій роботі над проєктами!



  

Коментарі