Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

24 грудня 2020. Випуск Стартап школи Sikorsky Challenge

24 грудня 2020 в нашій Стартап школі завершилося навчання за програмою "Практика запуску стартапа". На фінальному занятті випускники презентували свої проєкти. 


Це була третя група в цьому році. І якщо навчання першої групи в лютому 2020 відбулося  в звичайному офлайн-режимі, то дві наступні групи навчалися в онлайн-форматі.

На випуску були презентовані такі проєкти:

1.  Вікторія Шведова. "Технічне регулювання та забезпечення якості продукції" (Платформа для виробників та споживачів різноманітної продукції).

2. Марія Морозова. "Творчі набори Солдерін - як засіб заохочення молоді до створення радіотехнічних пристроїв та вивчення основ практичної системотехніки".

3.Єгор Желязков. "Розумне освітлення -управління характеристиками лампи в залежності від циркадних ритмів людини".

4. Давид Грещенко. "Ocean cleaner - система приладів дистанційного керування для очистки водної акваторії від забруднення пластиком".

5. Ганна Сарибога. "Універсальна програмно-апаратна  Iot  платформа з відкритим кодом для віддаленого керування пристроями". 

З 3 лютого 2021 року команди проєктів продовжать працювати в бізнес-інкубаторі (індувідуальні консультації з фахівцями, участь у тематичних  пітч-сесіях, підготовка до 10-го ювілейного Конкурсу Sikorsky Challenge). 

Подякувавши за курс, випускники озвучили побажання на наступний етап роботи з проєктами:

- отримати більше практичних дій та впевненості в правильності своїх підходів  (Вікторія Шведова)

- отримати більше знань та навичок з фінансового управління проєктом (Марія Морозова)

-  попрацювати в команді, скорегувати бізнес-модель, отримати більше практичних навичок (Ганна Сарибога).

Дякуємо всім учасниками програми, поздоровляємо випускників та бажаємо натхнення та наполегливості в подальшій роботі над проєктами!  

Коментарі