Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

24 грудня 2020. Випуск Стартап школи Sikorsky Challenge

24 грудня 2020 в нашій Стартап школі завершилося навчання за програмою "Практика запуску стартапа". На фінальному занятті випускники презентували свої проєкти. 


Це була третя група в цьому році. І якщо навчання першої групи в лютому 2020 відбулося  в звичайному офлайн-режимі, то дві наступні групи навчалися в онлайн-форматі.

На випуску були презентовані такі проєкти:

1.  Вікторія Шведова. "Технічне регулювання та забезпечення якості продукції" (Платформа для виробників та споживачів різноманітної продукції).

2. Марія Морозова. "Творчі набори Солдерін - як засіб заохочення молоді до створення радіотехнічних пристроїв та вивчення основ практичної системотехніки".

3.Єгор Желязков. "Розумне освітлення -управління характеристиками лампи в залежності від циркадних ритмів людини".

4. Давид Грещенко. "Ocean cleaner - система приладів дистанційного керування для очистки водної акваторії від забруднення пластиком".

5. Ганна Сарибога. "Універсальна програмно-апаратна  Iot  платформа з відкритим кодом для віддаленого керування пристроями". 

З 3 лютого 2021 року команди проєктів продовжать працювати в бізнес-інкубаторі (індувідуальні консультації з фахівцями, участь у тематичних  пітч-сесіях, підготовка до 10-го ювілейного Конкурсу Sikorsky Challenge). 

Подякувавши за курс, випускники озвучили побажання на наступний етап роботи з проєктами:

- отримати більше практичних дій та впевненості в правильності своїх підходів  (Вікторія Шведова)

- отримати більше знань та навичок з фінансового управління проєктом (Марія Морозова)

-  попрацювати в команді, скорегувати бізнес-модель, отримати більше практичних навичок (Ганна Сарибога).

Дякуємо всім учасниками програми, поздоровляємо випускників та бажаємо натхнення та наполегливості в подальшій роботі над проєктами!  

Коментарі