XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

На сході України стартував навчальний курс з основ інноваційного підприємництва та практики запуску стартапів

Розвиток інноваційної економіки, як доведено світовою практикою, забезпечується виключно за рахунок знань, інформації та новітніх технологій. Саме вони, а не сировина і дешева праця роблять економіку конкурентоспроможною. Сьогодні першочергового значення набуває формування особистості сучасного молодого підприємця, виховання в ньому якостей ділової людини. Тому навчання майбутніх фахівців основ інноваційного підприємництва є надзвичайно актуальною складовою їх професійної підготовки. 


В грудні 2020 в рамках проєкту “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”, що виконується Інноваційним холдингом “Сікорскі Челендж” в рамках грантової угоди з проєктом USAID “Економічна підтримка Східної України”, тренери Інноваційного холдингу “Сікорскі Челендж” Ігор Пеєр та Олексій Струцинський розпочали у стартап школах Сходу України перший навчальний цикл з основ інноваційного підприємництва та практики запуску стартапів, провівши дводенні тренінги «Вступ до стартап бізнесу. Основи бізнес-моделювання. Розвиток роботи з клієнтами»:

  •  11-12 грудня 2020 - в Донецькому національному технічному університеті (м. Покровськ), тренер Струцинський Олексій

  • 14-15 грудня 2020- в Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля (м. Сєвєродонецьк), тренер Ігор Пеер 


  • 16-17 грудня 2020 - в Луганському національному аграрному університеті (м. Слов'янськ), тренер Ігор Пеер


  •  21-22 грудня 2020- в Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь), тренер Ігор Пеер 

В перший день учасники тренінгу опрацьовували тему відкриття стартап-бізнесу та основи моделювання бізнесу. Учасники озвучували свої ідеї, обговорювали їх, а потім працювали над тим, як від ідеї перейти до етапу планування бізнесу.

Під час другого дня тренінгу учасники розглядали такий інструмент, як Business Model Canvas,що дозволяє проаналізувати всі основні фактори діяльності бізнесу у їхньому взаємозв’язку. 

У зв'язку з карантинними обмеженнями, робота проходила у малих групах по 10 осіб.Такий формат сприяв насиченому і конструктивному діалогу в командах, дозволяв систематизувати думки, структурувати обговорення, розділяти кожну з ідей на складові та сформувати спільнебачення бізнесу. Тим більше, що тренінги проходили за активної участі менторів університетських стартап шкіл. 

 Сподіваємось, що отримані під час тренінгів знання будуть використані на практиці, адже здатність ефективного використання нових знань, перетворення їх в джерело прибутку має визначальне значення для сталого економічного розвитку і підвищення життєвого рівня населення не тільки східних регіонів, а й усієї країни.







Першоджерело ІННОВАЦІЙНИЙ ХОЛДІНГ

Коментарі