X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

Стартап школа стартує 8 грудня 2020. Не пропусти!

Після кожного щорічного Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge Стартап школа Sikorsky Challenge традиційно запускає  навчання  за програмою "Практика запуску стартапа". Адже кожен проєкт, що проходить випробування стартап школою, з високою вірогідністю потрапляє на наступний  Конкурс стартапів.

 

В липні 2020 , наприклад, із 7 презентованих на випуску проєктів 4 проєкти стали фіналістами Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2020 (3-13 листопада). І не тільки стали фіналістами:

  • Проєкт №44 (E-Field Radial Charger,  Антон Вдовіченко, Київ) став переможцем в номінації "Краще рішення проблем потенційних клієнтів і був обраний Фондом науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича (Україна) та  компанією Genius Next Generation (Ізраїль) для подальшої співпраці
  • Проєкт №30 (Двосторонній пластиковий сонячний електротеплогенератор Solar Plex, Олена Багірова, Одеса) зацікавив Державний енергетичний холдинг ДТЕК.
  • Проєкт №28 ( Енергозберігаючий електродвигун VORTEX, Дмитро Хомутенко, Київ) був обраний для подальшої співпраці  Головним партнером і спонсором Фестивалю китайською компанією Golden Egg Technology (Китай) та Фондом науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича (Україна)
  • Проєкт №45 (FOOD HACK - конструктор смакових відчуттів, Володимир Закорецький, Миколаїв) був обраний для подальшої співпраці  компанією Genius Next Generation (Ізраїль)

Стартап Школа Sikorsky Challenge запрошує всіх, у кого є цікаві проєкти (ідеї) на онлайн-навчання за програмою "Практика запуску стартапа". Ми чекаємо студентів та аспірантів, викладачів та науковців, підприємців та винахідників з усіх регіонів України.

Початок навчання - 8 грудня 2020р.

Заняття будуть проводитися дистанційно, двічі на тиждень, з 16:00 до 19:00.

Перший етап включатиме роботу з поняттями, описом ідей, будуванням бізнес-моделі та її оцінкою, описом продукту та плануванням споживчих властивостей продукту.

В програмі першого етапу "Практика запуску стартапа" будуть опрацьовані такі теми: 

  • 08 грудня - Вступ. Бізнес- модель - Тренер - Олексій Струцинський
  • 10 грудня - Споживчі властивості продукту. Моделювання бізнес-моделі - Тренер:Олексій Струцинський
  • 15 грудня - Оцінка фінансових потреб стартапу та доходів - Тренер:Леся Люшенко
  • 17 грудня - Підготовка презентації бізнес-ідеї- Тренер:Олексій Струцинський
  • 22 грудня - Планування проєкту. Комунікації проєкту.Презентації своїх бізнес-ідей - тренер:Олексій Струцинський 
  • 23 грудня - Презентації проєктів учасників

 Учасники, що успішно пройдуть програму "Практика запуску стартапа", зможуть продовжити працювати над проєктом з нашими експертами та взяти участь у тематичних пітч-сесіях. 

Другий етап навчання буде присвячений підготовці проектів до інкубації та продажу "під замовлення". Паралельно створюватиметься інформаційне е-середовище продукту. В програмі другого етапу - майстер-класи, консультації, жорсткий менторинг. 

Реєстрація в стартап школу - https://www.sikorskychallenge.com/startup/

Коментарі