Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Стартап школа стартує 8 грудня 2020. Не пропусти!

Після кожного щорічного Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge Стартап школа Sikorsky Challenge традиційно запускає  навчання  за програмою "Практика запуску стартапа". Адже кожен проєкт, що проходить випробування стартап школою, з високою вірогідністю потрапляє на наступний  Конкурс стартапів.

 

В липні 2020 , наприклад, із 7 презентованих на випуску проєктів 4 проєкти стали фіналістами Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2020 (3-13 листопада). І не тільки стали фіналістами:

  • Проєкт №44 (E-Field Radial Charger,  Антон Вдовіченко, Київ) став переможцем в номінації "Краще рішення проблем потенційних клієнтів і був обраний Фондом науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича (Україна) та  компанією Genius Next Generation (Ізраїль) для подальшої співпраці
  • Проєкт №30 (Двосторонній пластиковий сонячний електротеплогенератор Solar Plex, Олена Багірова, Одеса) зацікавив Державний енергетичний холдинг ДТЕК.
  • Проєкт №28 ( Енергозберігаючий електродвигун VORTEX, Дмитро Хомутенко, Київ) був обраний для подальшої співпраці  Головним партнером і спонсором Фестивалю китайською компанією Golden Egg Technology (Китай) та Фондом науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича (Україна)
  • Проєкт №45 (FOOD HACK - конструктор смакових відчуттів, Володимир Закорецький, Миколаїв) був обраний для подальшої співпраці  компанією Genius Next Generation (Ізраїль)

Стартап Школа Sikorsky Challenge запрошує всіх, у кого є цікаві проєкти (ідеї) на онлайн-навчання за програмою "Практика запуску стартапа". Ми чекаємо студентів та аспірантів, викладачів та науковців, підприємців та винахідників з усіх регіонів України.

Початок навчання - 8 грудня 2020р.

Заняття будуть проводитися дистанційно, двічі на тиждень, з 16:00 до 19:00.

Перший етап включатиме роботу з поняттями, описом ідей, будуванням бізнес-моделі та її оцінкою, описом продукту та плануванням споживчих властивостей продукту.

В програмі першого етапу "Практика запуску стартапа" будуть опрацьовані такі теми: 

  • 08 грудня - Вступ. Бізнес- модель - Тренер - Олексій Струцинський
  • 10 грудня - Споживчі властивості продукту. Моделювання бізнес-моделі - Тренер:Олексій Струцинський
  • 15 грудня - Оцінка фінансових потреб стартапу та доходів - Тренер:Леся Люшенко
  • 17 грудня - Підготовка презентації бізнес-ідеї- Тренер:Олексій Струцинський
  • 22 грудня - Планування проєкту. Комунікації проєкту.Презентації своїх бізнес-ідей - тренер:Олексій Струцинський 
  • 23 грудня - Презентації проєктів учасників

 Учасники, що успішно пройдуть програму "Практика запуску стартапа", зможуть продовжити працювати над проєктом з нашими експертами та взяти участь у тематичних пітч-сесіях. 

Другий етап навчання буде присвячений підготовці проектів до інкубації та продажу "під замовлення". Паралельно створюватиметься інформаційне е-середовище продукту. В програмі другого етапу - майстер-класи, консультації, жорсткий менторинг. 

Реєстрація в стартап школу - https://www.sikorskychallenge.com/startup/

Коментарі