Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Новини мережі Стартап шкіл "Sikorsky Challenge"


 В рамках цього проєкту в східних регіонах України за сприяння Проєкту USAID планується запустити вже існуючу мережу стартап шкіл Sikorsky Challenge на базі університетів Донецької та Луганської областей та створити стартап школу в Луганському національному аграрному університеті.

Для виконання цієї місії будуть залучені фахівці інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж», міжнародні та вітчизняні тренери з інноваційного підприємництва.

За програмою гранту Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” проведе цикл тренінгів та семінарів для стартап-команд студентів та викладачів у п’яти вищих навчальних закладах:

 • Донецькому національному технічному університеті (м. Покровськ)
 • Луганському національному аграрному університеті (філії у м. Слов’янськ та м.Старобільськ)
 • Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк)
 • Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь)
 • Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ)

Команди вивчатимуть основи інноваційного підприємництва, практику запуску та розвитку стартап-ідей, інструменти маркетингу та продажу, цифрові комунікації та питання фінансування.

Після завершення навчання у кожному університеті пройдуть конкурси інноваційних проєктів, на яких команди презентують свої ідеї міжнародній та українській спільноті експертів. Найкращі проєкти візьмуть участь у триденному регіональному конкурсі Sikorsky Challenge, що пройде у місті Краматорськ. Учасники представлятимуть свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам, інноваційним підприємцям та місцевим бізнесменам ІТ-сектору.

Проєкт “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей” триватиме до 31 серпня 2021 року. Це означає, що найкращі проєкти Східної України зможуть взяти участь у ювілейному Десятому Конкурсі стартапів «Сікорські Челендж», що запланований на жовтень 2021 року.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі