Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

В жовтні 2020 відбудуться семінари “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл”

Друзі, 1 вересня 2020 року на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

Мета проєкту - сприяти інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей шляхом розвитку екосистеми інновацій та підприємництва на базі університетів Сходу України.

Проєкт розпочнеться із семінарів “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” для адміністративного і науково-педагогічного персоналу цільових університетів та потенційних учасників інноваційного кластеру – представників органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій. 

На семінарах буде представлено мету та завдання проєкту, обговорено поточний стан інноваційних екосистем університетів та їх потенціалу, розглянуто питання розвитку місцевих інноваційних кластерів через взаємовигідну співпрацю різних зацікавлених сторін.

Семінар “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” відбудеться:

  • 6 жовтня – Луганський національний аграрний університет  (м. Слов’янськ, для учасників із Слов’янська)
  • 7 жовтня – Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
  • 8 жовтня – Луганський національний аграрний університет  (м. Слов’янськ, для учасників із Старобільська)
  • 9 жовтня – Східноукраїнський університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк)
  • 15 жовтня – Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь)

Дату проведення семінару у Донбаському національному технічному університеті (м. Покровськ) буде визначено після 12 жовтня.

Бажаємо плідної роботи!

Коментарі