Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

В жовтні 2020 відбудуться семінари “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл”

Друзі, 1 вересня 2020 року на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

Мета проєкту - сприяти інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей шляхом розвитку екосистеми інновацій та підприємництва на базі університетів Сходу України.

Проєкт розпочнеться із семінарів “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” для адміністративного і науково-педагогічного персоналу цільових університетів та потенційних учасників інноваційного кластеру – представників органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій. 

На семінарах буде представлено мету та завдання проєкту, обговорено поточний стан інноваційних екосистем університетів та їх потенціалу, розглянуто питання розвитку місцевих інноваційних кластерів через взаємовигідну співпрацю різних зацікавлених сторін.

Семінар “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” відбудеться:

  • 6 жовтня – Луганський національний аграрний університет  (м. Слов’янськ, для учасників із Слов’янська)
  • 7 жовтня – Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
  • 8 жовтня – Луганський національний аграрний університет  (м. Слов’янськ, для учасників із Старобільська)
  • 9 жовтня – Східноукраїнський університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк)
  • 15 жовтня – Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь)

Дату проведення семінару у Донбаському національному технічному університеті (м. Покровськ) буде визначено після 12 жовтня.

Бажаємо плідної роботи!

Коментарі