Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

APOLLO-11. Як маленький крок людини став великим кроком для всього людства.

20 липня 1969 року командир екіпажу космічного корабля «Аполлон» Ніл Армстронг і пілот Базз Олдрін здійснили успішну посадку посадкового модуля корабля на Місяць. Першою людиною, яка ступила на Місяць, став Ніл Армстронг.

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

"Маленький крок для людини, але великий крок для всього людства" - знаменита фраза Ніла Армстронга, яку він виголосив, ступаючи на місячну поверхню. Цей маленький крок людини став завершенням "місячної гонки" або "місячного суперництва" між США і СРСР.

Країна розвиненого соціалізму зазнала поразки.

Я пам'ятаю той спекотний липневий день 1969 року, коли «дядько в телевізорі» повідомив, що перша людина ступила на поверхню супутника Землі - на Місяць. У його повідомленні не було ані радості, ані захоплення людським генієм, що підкорив космос. Це можна було зрозуміти. Першою людиною виявився не радянський космонавт, а американський астронавт. У програмі країни, яка в усьому передовому апріорі повинна була бути першою, трапився серйозний збій.

Національна мета, що була проголошена  в 1961 році президентом США Джоном Кеннеді, про те, що до кінця десятиліття американці висадяться на Місяць, була досягнута. І досягнута вона була без будь-якої прив'язки до національного свята, або «в ознаменування якоїсь річниці чогось там ..."

Пряму трансляцію висадки астронавтів на Місяць дивилося більше мільярда телеглядачів. В СРСР тоді був ранок і ніхто заради такої події не збирався проводити трансляцію. Та й потім серію телепередач про перебування астронавтів на Місяці показали, мабуть, в усіх країнах світу, крім СРСР.

Ніякого ілюстративного матеріалу про подію ми так і не побачили. Журнал «Америка» (вартістю 50 коп), присвячений космічній програмі «Аполлон» зі знімками астронавтів на а Місяці, відразу став великою рідкістю. Мій батько, що мав потрібні зв'язки у Зовнішторзі, роздобув цей журнал на вихідні. Я зміг перезняти ілюстрації «Зенітом» і вже в понеділок прийшов в школу з пачкою великих «американських» фотографій. З тієї хвилини респект і повага були забезпечені назавжди!

Астронавти Ніл Армстронг і Базз Олдрін залишалися на поверхні Місяця протягом 21 години 36 хвилин і 21 секунди. Весь цей час пілот командного модуля Майкл Коллінз чекав їх на навколомісячній орбіті.

21 липня Ніл Армстронг і Базз Олдрін здійснили один вихід на місячну поверхню, який тривав 2 години 31 хвилину 40 секунд.

Нижче фоторепортаж про події 50-річної давності, які і зараз здаються неймовірними ...


Стартап APOLLO-11Поверхня Місяця

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці

Apollo-11. Американські астронавти на Місяці


Як виглядає Земля з орбіти Місяця

Приземлення американських астронавтів APOLLO-11

Ну і фотографії двох людей, без яких подорож на Місяць навряд чи відбулася. Це головний конструктор ракети-носія Сатурн-5 Вернер фон Браун та головний конструктор місячного модуля Томас Келлі.

Uголовний конструктор ракети-носія Сатурн-5 Вернер фон Браун

Uоловний конструктор місячного модуля Томас Келлі.


Запуск «Аполлона-11» став кульмінацією найскладнішого та найдорожчого космічного проєктув в історії людства. Близько 400 тисяч людей працювало над тим, щоб висадити астронавтів на поверхню Місяця. Тільки прямі витрати на американську місячну програму склали 25 мільярдів доларів (за цінами 60-х років минулого століття).

Для тих, хто цікавиться подробицями експедицій на Місяць за програмою "Аполлон", раджу  відвідати сайт NASA і ознайомитися з польотними журналами експедицій
https://history.nasa.gov/alsj/main.html

Додивіться рекламу до кінця (30 секунд), бо без неї неможливо побачити це історичне відео :)
Першоджерело: STARTUP NEWS 

Коментарі