XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Випуск літньої Стартап школи Sikorsky Challenge.

21 липня 2020 року Стартап школа завершила літню програму "Практика запуску стартапа".


Вперше з 2014 року навчання проводилося в режимі онлайн. З одного боку, дистанційний формат лишив наших учасників радості живого спілкування та коворгінгу, веселих перерв на каву-чай та традиційних фоторепортажів  А з іншого - саме завдяки онлайну учасниками програми стали представники з різних регіонів Украіни - східних прифронтових територій, Києва, Одеси, Львова та Миколаїва.

На заключному занятті були презентовані 7 проєктів.Проєкт Skill Dvelopment

СЕО: Оксана Кулішова.

Створення спільноти активних, розумних людей за рахунок впровадження в освітній простір інноваційних технік виховання та безперервного навчання.Проєкт SOLAR Plex:Сонячний електротеплогенератор пластиковий.

Кофаундер: Олена Багірова.

Сонячний електротеплогенератор , який паралельно генерує електричну і теплову енергію з єдиного пристрою, і має високий сумарний ККД - до 90 (електрики та тепла).Проєкт EFR Charge

Розробник: Антон Вдовиченко

Модуль безпровідної  передачі/прийому електричної енергії для використання в існуючих та майбутніх мобільних безпілотних системах.
Проєкт Енергозберігаючі електродвигуни VORTEX

Технічний керівник проєкту: Дмитро Хомутенко

Пропонується інноваційна технологія, яка дозволить виробляти енергозберігаючі електродвигуни для електротранспорту і при цьому значно економити енергоспоживання.Проєкт Admirer

Фаундер і СЕО :Анатолій Глушко

Мобільний додаток для оцінки власної привабливості

Проєкт GreenArc

Автори: Олена Кофанова, Олексій Кофанов, Юрій Холковський

Мобільний додаток для здійснення озеленення стін, балконів і дахів будівель, який надає автоматизовані підказки з green design шляхом урахування геометричного розташування будинку та параметрів оточуючого середовища.


Проєкт Конструктор смакових відчуттів

Керівник проєкту : Володимир Закорецький

Створення ринку продуктів харчування із тонкодисперсних порошків
Після презенації проєктів слухачі, як завжди, поділилися своїми враженнями та оцінками.

Володимир Закорецький:" Курс "Практика запуску стартапа" -  високого рівня та якості. Цікаві приклади, що були застосовані, дуже влучно розкривали суть підходів та навчили багатьом важливим знанням та навичкам".

Влад Васін:"Мій проєкт знаходиться на рівні формування команди. Завдяки вашому курсу я вже не зроблю багатьох помилок і заощаджу багато часу. І головне - я бачу куди рухатися і як розбудовувати свій проєкт".

Олена Кофанова: "Дуже цікавий курс. Мій син пройшов в Стартап школі два етапи навчання.  Ваш курс допомагає думати, шукати нові ідеї, аналізувати проблеми і шукати рішення . Дуже важлива тема фінансів стартапу, яка допомогла зрозуміти,  яких моментів слід уникати під час розробки фінансової частини проєкту, над чим треба попрацювати заздалегідь".

Анатолій Глушко: "Завдяки вашому курсу я став помічати помилки, які допускаю на своїй основній роботі. Дуже дякую! Це круто!"

Антон Вдовиченко:" Навчання допомогло зібратися з думками і після довгих вагань  нарешті розпочати працювати з проєктом. Дуже багато корисноїі нформацї!"

Дмитро Хомутенко:" В Інтернеті  є багато розрізненої інформації на теми стартапів, але Ви дуже класно структурували великі об'єми корисної і важливої інормації. Дякую за те, як Ви все розклали по полицях! Це допомогло розібратися і побачити картину з усіх боків. Особливо цінним було дізнатися, як проєкт слід презентувати інвестору, як уникати технічних подробиць. Це для мене було відкриттям. Дякую Вам за це!"

Дякуємо вам, друзі, за щирі слова і високі оцінки!

Ми не прощаємося. Все тільки розпочинається! Попереду індивідуальна робота з нашими експертами, підготовка та участь у Фестивалі Sikorsky Challenge 2020, участь у пітч-сесіях, на які ми запрошуємо наших партнерів і спонсорів.

Сил вам та натхнення в роботі над своїми стартапами! Щасти! 

PS Як на мене, "висвітлювачки" всіляких подій в інноваційому світі,  онлайн режим позбавив  можливості зробити традиційний для нашої школи фоторепортаж - зафіксувати емоції наших учасників в процесі навчання, зняти  виступи і обговорення, а потім з радістю зустрічатися з ними на стартаперських евентах.. Вперше випуск нашої стартап школи пройшов без традиційного фоторепортажу. Даруйте :(

Таня Кресан для блогу Стартап школи Sikorsly Challenge  


,,

Коментарі