XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Літня Стартап школа Sikorsky Challenge стартує 7 липня 2020

Ти маєш  цікаві ідеї, але не вистачає знань і навичок в інноваційному підприємництві? Ви з друзями розпочали цікавий проект, але не знаєте, які конкретні кроки треба робити? А чи знаєш ти, як створити яскраву презентацію і зацікавити інвестора?

Приходь до нас! Ми допоможемо, бо знаємо ЩО робити і ЯК робити!


Стартап Школа запрошує всіх, у кого є цікаві проєкти (ідеї) на навчання за програмою "Практика запуску стартапа". Ми чекаємо студентів та аспірантів, викладачів та науковців, підприємців та винахідників з усіх регіонів України.

Початок навчання - 7 липня 2020р.

Заняття будуть проводитися дистанційно, у форматі вебінарів.

Перший етап включатиме роботу з поняттями, описом ідей, будуванням бізнес-моделі та її оцінкою, описом продукту та плануванням споживчих властивостей продукту.

Розклад занять:

07 липня (16:00-19:00) - Вступ. Бізнес- модель - Тренер - Олексій Струцинський

09 липня (16:00-19:00) - Споживчі властивості продукту. Моделювання бізнес-моделі - Тренер:Олексій Струцинський

14 липня (16:00-19:00) - Оцінка фінансових потреб стартапу та доходів - Тренер:Леся Люшенко

16 липня (16:00-19:00) - Підготовка презентації бізнес-ідеї- Тренер:Олексій Струцинський

21 липня (16:00-19:00) - Планування проекту. Комунікації проекту.Презентації своїх бізнес-ідей - тренер:Олексій Струцинський

23 липня (16:00-19:00) - Презентації проектів учасниківУчасники, що успішно пройдуть програму "Практика запуску стартапа", зможуть продовжити працювати над проєктом з нашими експертами. Другий етап навчання буде присвячений підготовці проектів до інкубації та продажу "під замовлення". Паралельно створюватиметься  інформаційне е-середовище продукту. В програмі другого етапу - майстер-класи, консультації, жорсткий менторинг.

Програма МАСТЕР ІНКУБАЦІЇ включатиме:
 • Аудит продукту. Аудит бізнес-моделі. Аудит дозвільної документації. План доопрацювання. Знання, які можуть вплинути на продукт - 4 год.
 • Формування доказової бази інновацій - 4 год.
 • Проблеми. Клієнти. Цінність для клієнта. Зацікавлені сторони. Система лояльності. Як зацікавити клієнта - 4 год.
 • Опис продукту. Диференціація. Конкурентні переваги - 4 год.
 • Створення е-середовища (архітектура цифрових комунікацій). Управління комунікаціями. Програма комунікацій - 8 год. Управління часом. Планування проекту. Управління змінами - 4 год
 • Організаційна структура стартапу. Формування команди. Поведінкові компетенції - 4 год.
 • Інтелектуальна власність - 4 год.
 • Експериментальні продажі продукту. Пошук ресурсів для реалізації - 4 год.
 • Підняття стійкості до провалу - 4 год.
 • Фінанси стартапу. Оцінка стартапу - 4 год.
 •  Презентація проектів 4 год.

Дату реєстрації на програму "Мастер інкубації" ми повідомимо пізніше.

Коментарі