Оголошено лауреатів Нобелівської премії 2024 з фізики

8 жовтня 2024 року Нобелівський комітет визначив лауреатів премії у галузі фізики. Ними стали Джон Гопфілд та Джефрі Еверест Гінтон за "фундаментальні відкриття та винаходи, які дозволяють машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Фонду Нобеля Що відомо про лауреатів Двоє цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з фізики використали інструменти фізики для розробки методів, які є основою сучасного потужного машинного навчання.  Коли ми говоримо про штучний інтелект, ми часто маємо на увазі машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж. Ця технологія спочатку була навіяна структурою мозку. У штучній нейронній мережі нейрони головного мозку представлені вузлами, які мають різні значення. Ці вузли впливають один на одного через зв’язки, які можна зробити сильнішими або послабленими. Джон Хопфілд винайшов мережу, в якій використовується метод збереження і відтворення шаблонів. Ми можемо уявити вузли у

Літня Стартап школа Sikorsky Challenge стартує 7 липня 2020

Ти маєш  цікаві ідеї, але не вистачає знань і навичок в інноваційному підприємництві? Ви з друзями розпочали цікавий проект, але не знаєте, які конкретні кроки треба робити? А чи знаєш ти, як створити яскраву презентацію і зацікавити інвестора?

Приходь до нас! Ми допоможемо, бо знаємо ЩО робити і ЯК робити!


Стартап Школа запрошує всіх, у кого є цікаві проєкти (ідеї) на навчання за програмою "Практика запуску стартапа". Ми чекаємо студентів та аспірантів, викладачів та науковців, підприємців та винахідників з усіх регіонів України.

Початок навчання - 7 липня 2020р.

Заняття будуть проводитися дистанційно, у форматі вебінарів.

Перший етап включатиме роботу з поняттями, описом ідей, будуванням бізнес-моделі та її оцінкою, описом продукту та плануванням споживчих властивостей продукту.

Розклад занять:

07 липня (16:00-19:00) - Вступ. Бізнес- модель - Тренер - Олексій Струцинський

09 липня (16:00-19:00) - Споживчі властивості продукту. Моделювання бізнес-моделі - Тренер:Олексій Струцинський

14 липня (16:00-19:00) - Оцінка фінансових потреб стартапу та доходів - Тренер:Леся Люшенко

16 липня (16:00-19:00) - Підготовка презентації бізнес-ідеї- Тренер:Олексій Струцинський

21 липня (16:00-19:00) - Планування проекту. Комунікації проекту.Презентації своїх бізнес-ідей - тренер:Олексій Струцинський

23 липня (16:00-19:00) - Презентації проектів учасників







Учасники, що успішно пройдуть програму "Практика запуску стартапа", зможуть продовжити працювати над проєктом з нашими експертами. Другий етап навчання буде присвячений підготовці проектів до інкубації та продажу "під замовлення". Паралельно створюватиметься  інформаційне е-середовище продукту. В програмі другого етапу - майстер-класи, консультації, жорсткий менторинг.

Програма МАСТЕР ІНКУБАЦІЇ включатиме:
  • Аудит продукту. Аудит бізнес-моделі. Аудит дозвільної документації. План доопрацювання. Знання, які можуть вплинути на продукт - 4 год.
  • Формування доказової бази інновацій - 4 год.
  • Проблеми. Клієнти. Цінність для клієнта. Зацікавлені сторони. Система лояльності. Як зацікавити клієнта - 4 год.
  • Опис продукту. Диференціація. Конкурентні переваги - 4 год.
  • Створення е-середовища (архітектура цифрових комунікацій). Управління комунікаціями. Програма комунікацій - 8 год. Управління часом. Планування проекту. Управління змінами - 4 год
  • Організаційна структура стартапу. Формування команди. Поведінкові компетенції - 4 год.
  • Інтелектуальна власність - 4 год.
  • Експериментальні продажі продукту. Пошук ресурсів для реалізації - 4 год.
  • Підняття стійкості до провалу - 4 год.
  • Фінанси стартапу. Оцінка стартапу - 4 год.
  •  Презентація проектів 4 год.

Дату реєстрації на програму "Мастер інкубації" ми повідомимо пізніше.

Коментарі