Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Літня Стартап школа Sikorsky Challenge стартує 7 липня 2020

Ти маєш  цікаві ідеї, але не вистачає знань і навичок в інноваційному підприємництві? Ви з друзями розпочали цікавий проект, але не знаєте, які конкретні кроки треба робити? А чи знаєш ти, як створити яскраву презентацію і зацікавити інвестора?

Приходь до нас! Ми допоможемо, бо знаємо ЩО робити і ЯК робити!


Стартап Школа запрошує всіх, у кого є цікаві проєкти (ідеї) на навчання за програмою "Практика запуску стартапа". Ми чекаємо студентів та аспірантів, викладачів та науковців, підприємців та винахідників з усіх регіонів України.

Початок навчання - 7 липня 2020р.

Заняття будуть проводитися дистанційно, у форматі вебінарів.

Перший етап включатиме роботу з поняттями, описом ідей, будуванням бізнес-моделі та її оцінкою, описом продукту та плануванням споживчих властивостей продукту.

Розклад занять:

07 липня (16:00-19:00) - Вступ. Бізнес- модель - Тренер - Олексій Струцинський

09 липня (16:00-19:00) - Споживчі властивості продукту. Моделювання бізнес-моделі - Тренер:Олексій Струцинський

14 липня (16:00-19:00) - Оцінка фінансових потреб стартапу та доходів - Тренер:Леся Люшенко

16 липня (16:00-19:00) - Підготовка презентації бізнес-ідеї- Тренер:Олексій Струцинський

21 липня (16:00-19:00) - Планування проекту. Комунікації проекту.Презентації своїх бізнес-ідей - тренер:Олексій Струцинський

23 липня (16:00-19:00) - Презентації проектів учасниківУчасники, що успішно пройдуть програму "Практика запуску стартапа", зможуть продовжити працювати над проєктом з нашими експертами. Другий етап навчання буде присвячений підготовці проектів до інкубації та продажу "під замовлення". Паралельно створюватиметься  інформаційне е-середовище продукту. В програмі другого етапу - майстер-класи, консультації, жорсткий менторинг.

Програма МАСТЕР ІНКУБАЦІЇ включатиме:
 • Аудит продукту. Аудит бізнес-моделі. Аудит дозвільної документації. План доопрацювання. Знання, які можуть вплинути на продукт - 4 год.
 • Формування доказової бази інновацій - 4 год.
 • Проблеми. Клієнти. Цінність для клієнта. Зацікавлені сторони. Система лояльності. Як зацікавити клієнта - 4 год.
 • Опис продукту. Диференціація. Конкурентні переваги - 4 год.
 • Створення е-середовища (архітектура цифрових комунікацій). Управління комунікаціями. Програма комунікацій - 8 год. Управління часом. Планування проекту. Управління змінами - 4 год
 • Організаційна структура стартапу. Формування команди. Поведінкові компетенції - 4 год.
 • Інтелектуальна власність - 4 год.
 • Експериментальні продажі продукту. Пошук ресурсів для реалізації - 4 год.
 • Підняття стійкості до провалу - 4 год.
 • Фінанси стартапу. Оцінка стартапу - 4 год.
 •  Презентація проектів 4 год.

Дату реєстрації на програму "Мастер інкубації" ми повідомимо пізніше.

Коментарі