Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Міжнародний проєкт “AMBOVENT” шукає партнерів.

Міжнародний проєкт “AMBOVENT” ( Ізраїль, Україна, Азербайджан, Казахстан ) шукає партнерів для промислового виробництва апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів).

У зв'язку з пандемією коронавірусу та гострою нестачею апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), команда проєкту вирішила запустити в Україні виробництво недорогих апаратів ШВЛ..

В команду проєкту входять Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge (Україна), ізраїльска компанія Peer Innovation 5.0, фахівці з Азербайджану та Казахстану.


Завдяки своїм міжнародним партнерам, проєкт отримав доступ до технічної документації апаратів ШВЛ за технологією “AMBOVENT”, що розроблена фахівцями провідних медичних центрів Ізраїлю ( Tel Aviv Sourasky and Hadassah JLM, Engineers, the Haifa Technological Center Rafael and IAI industries, IAF Unit 108, Microsoft Israel и др.). Документація була відкрита спільноті партнерів для подальшого впровадження та виробництва в різних регіонах світу.

Команда Інноваційного холдингу  Sikorsky Challenge бере на себе:
  • управління проєктом
  • пошук партнерських организацій для промислового виробництва
  • подальше просування апаратів ШВЛ за технологією “AMBOVENT” на ринок України.
Технічна документація та специфікація “AMBOVENT” повністю покриває потреби промислового дизайну для запуску апарату в виробництво. Доступ до технічної інформації здійснюється через репозиторій GitHub.

Апарат ШВЛ
Функціональні характеристики апарату:
  • Регулювання рівня вентиляції (VCV)
  • Можливість вибору дихального обсягу в діапазоні від 30% до 100%  повної продуктивності стиснення
  • 11 швидкостей вентиляції від 6 до 24 циклів на хвилину
  • Регулювання пікового тиску на вдиху від 30 до 70 см H2C>
  • Електроживлення 110 / 220В
  • Система безперебійного живлення на 2 години роботи
  • Візуальна та звукова індикація режимів роботи та розряду батарей резервного живлення
  • Постійний моніторинг тиску вентиляції
  • Комп'ютерна система моніторингу декількох пацієнтів

Запуск виробництва апаратів "AMBOVENT" включає наступні етапи:

1. Створення прототипу згідно технічної документації та специфікації. Для цього будуть використані як компоненти, що присутні на українському ринку, так і деталі, що будуть виготовлені  за допомогою 3D-принтерів.
2. Запуск промислового зразка. Sikorsky Challenge планує налагодити виробництво на одному з підприємств - партнерів КПІ.
3. Забезпечення проходження необхідної сертифікації.
4. Робота з держструктурами: Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України для отримання підтримки в просуванні апарату на території України.
5. Впровадження апарату в медичні установи.



Sikorsky Challenge має розгалужену мережу партнерів в різних областях України. Серед них провідні університети в регіонах, на базі яких функціонують бізнес-інкубатори мережі Sikorsky Challenge.

Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge планує використовувати зв'язки в цих регіонах для подальшого просування апаратів ШВЛ за технологією "AMBOVENT" на регіональних рівнях, здійснювати взаємодію з місцевими органами влади, а також підключати спонсорські програми великих регіональних промислових підприємств для придбання і передачі цих апаратів в обласні і районні медичні заклади.

З презентацією проекту можна ознайомитися за посиланням

________________________________________

Коментарі