Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Міжнародний проєкт “AMBOVENT” шукає партнерів.

Міжнародний проєкт “AMBOVENT” ( Ізраїль, Україна, Азербайджан, Казахстан ) шукає партнерів для промислового виробництва апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів).

У зв'язку з пандемією коронавірусу та гострою нестачею апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), команда проєкту вирішила запустити в Україні виробництво недорогих апаратів ШВЛ..

В команду проєкту входять Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge (Україна), ізраїльска компанія Peer Innovation 5.0, фахівці з Азербайджану та Казахстану.


Завдяки своїм міжнародним партнерам, проєкт отримав доступ до технічної документації апаратів ШВЛ за технологією “AMBOVENT”, що розроблена фахівцями провідних медичних центрів Ізраїлю ( Tel Aviv Sourasky and Hadassah JLM, Engineers, the Haifa Technological Center Rafael and IAI industries, IAF Unit 108, Microsoft Israel и др.). Документація була відкрита спільноті партнерів для подальшого впровадження та виробництва в різних регіонах світу.

Команда Інноваційного холдингу  Sikorsky Challenge бере на себе:
 • управління проєктом
 • пошук партнерських организацій для промислового виробництва
 • подальше просування апаратів ШВЛ за технологією “AMBOVENT” на ринок України.
Технічна документація та специфікація “AMBOVENT” повністю покриває потреби промислового дизайну для запуску апарату в виробництво. Доступ до технічної інформації здійснюється через репозиторій GitHub.

Апарат ШВЛ
Функціональні характеристики апарату:
 • Регулювання рівня вентиляції (VCV)
 • Можливість вибору дихального обсягу в діапазоні від 30% до 100%  повної продуктивності стиснення
 • 11 швидкостей вентиляції від 6 до 24 циклів на хвилину
 • Регулювання пікового тиску на вдиху від 30 до 70 см H2C>
 • Електроживлення 110 / 220В
 • Система безперебійного живлення на 2 години роботи
 • Візуальна та звукова індикація режимів роботи та розряду батарей резервного живлення
 • Постійний моніторинг тиску вентиляції
 • Комп'ютерна система моніторингу декількох пацієнтів

Запуск виробництва апаратів "AMBOVENT" включає наступні етапи:

1. Створення прототипу згідно технічної документації та специфікації. Для цього будуть використані як компоненти, що присутні на українському ринку, так і деталі, що будуть виготовлені  за допомогою 3D-принтерів.
2. Запуск промислового зразка. Sikorsky Challenge планує налагодити виробництво на одному з підприємств - партнерів КПІ.
3. Забезпечення проходження необхідної сертифікації.
4. Робота з держструктурами: Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України для отримання підтримки в просуванні апарату на території України.
5. Впровадження апарату в медичні установи.Sikorsky Challenge має розгалужену мережу партнерів в різних областях України. Серед них провідні університети в регіонах, на базі яких функціонують бізнес-інкубатори мережі Sikorsky Challenge.

Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge планує використовувати зв'язки в цих регіонах для подальшого просування апаратів ШВЛ за технологією "AMBOVENT" на регіональних рівнях, здійснювати взаємодію з місцевими органами влади, а також підключати спонсорські програми великих регіональних промислових підприємств для придбання і передачі цих апаратів в обласні і районні медичні заклади.

З презентацією проекту можна ознайомитися за посиланням

________________________________________

Коментарі