Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

Історії наших випускників. Михайло Рудоминський.

Михайло Рудоминський - засновник стартапу nect WORLD.  Проект пропонує рішення постійного доступу до мобільного високошвидкісного і безпечного інтернету і виробляє 4G USB модем для ноутбука з підтримкою eSIM і функцією точки доступу Wi-Fi.

Випуск Стартап школи Sikorsky Challenge. Михайло Рудоминський та керівники проекту Інна Малюкова та Ігор Пеер

Стартап школа Sikorsky Challenge пишається Михайлом, тим більш, що він є випускником нашої школи. На початку 2016 року він пройшов навчання за програмами "Основи інноваційного підприємництва" та "Практика запуску стартапа", а в травні 2016 презентував свій перший проект SYPE "Мініатюрний портативний пристрій для захисту телефона від крадіжки"на Інноваційному форумі Sikorsky Challenge.

За словами представників компанії nect WORLD, перевага їхнього продукту в тому, що він працює по всьому світу, підключаючись до 4G, 3G і 2G мереж.Також, за допомогою цього пристрою, користувач може роздавати Wi-Fi на 10+ пристроїв і, з точки зору безпеки, захищає себе від небезпечного суспільного Wi-Fi, а також має вбудований VPN і Firewall для своїх потреб.

Цільова аудиторія nect WORLD: представники сучасних цифрових професій (фрілансери, маркетологи, сейлзи, графічні дизайнери, відеомейкери, журналісти, фотографи і т.д.) — ті, хто не прив’язаний до свого офісу і, так звані, Enterprise (консультанти, фінансисти, бізнес-девелопери).

Зараз команда Михайла запускає кампанію на краудфандінговій платформі Indiegogo, а попередньо замовити їх продукт можна буде вже в кінці квітня.


У минулому 2019 році Михайло побував на п'яти IT-конференціях. Про свій досвід поїздок та про те, чи варто стартапу, який ще не встиг залучити великі інвестиції, витрачати гроші на участь в міжнародних конференціях, він розповів редакції ресурсу MC.today

Михайло:"2019 рік став для нашого стартапу дуже плідним. Ми презентували nect в рамках декількох профільних конференцій, показали його журналістам, інвесторам, партнерам, продавцям і потенційним покупцям.

Раніше у нас не було досвіду відвідування конференцій, та ще й такого рівня. Тому довелося набивати шишки за свої ж гроші. Але це був безцінний досвід, яким ми з радістю поділимося, щоб ви не повторювали наших помилок, а робили свої.

В кінці 2019 роки ми побували на 4 конференціях: IT Arena, Bits & Pretzels, South Summit і Web Summit. А в січні 2020 року - на CES. Далі про кожну більш докладно.

IT Arena

Для стартапів на IT Arena виділений цілий майданчик - «Алея Стартапів», де вам надається всього пару квадратних метрів. За вами буде розташовуватися ваше лого і опис проекту, а на високому столі ви зможете розкласти флаєри і поставити ноутбук. Також є можливість представити свій проект на «Битві Стартапів».

На IT Arena можна і потрібно їхати українським стартапам, щоб:

1. Дізнатися і познайомитися з рідними стартаперам з усієї України, тому що у нас люблять один одному допомагати. Україна славиться командним духом, і більшість стартапів діють за принципом «давай працювати разом -і обидва досягнемо успіху». IT Arena - це відмінне місце, де можна налагодити контакти та укласти партнерські угоди.

2. Протестувати свою презентацію. Можливо, інвесторів вашої сфери там не опиниться, але це не привід не «прокатати» її.

Саме там я вперше розповідав про nect зі сцени. І хоча у Львові мій виступ не привернув інвестицій, ми зрозуміли, що потрібно поміняти в презентації і як краще обіграти деякі деталі.

Вартість: варіюється в діапазоні $ 130-360. Квиток, в який входять заявка на участь в «Алеї Стартапів» і «Змаганні Стартапів», в 2019 році коштував $ 200.

Результат: ми протестували свою презентацію, яку потім переробили. У нас залишилося класне відео, яке до сих пір відсилаємо багатьом потенційним інвесторам і акселератору. Також на IT Arena ми знайшли партнерів, які тепер дають нам відповіді на всі юридичні питання, - Legal Nodes.

Bits &Pretzels

Що може бути краще пива в Німеччині? Правильно! Пиво в Німеччині в суспільстві потенційних інвесторів і спонсорів.


Bits &Pretzels проходить в середині Октоберфесту, і в центрі конференції варто карусель, на якій безкоштовно розливають безлімітне пиво. Це все добре, ось тільки їхати туди зі стендом стартапу практично не має сенсу.

Найкраще, що ви можете зробити, - поїхати туди як учасник, щоб знайомитися і спілкуватися. У такій невимушеній обстановці найкраще зав'язуються теплі контакти.

Вартість: € 399 для учасників. Якщо ви хочете мати свою стійку і можливість участі в змаганні стартапів, просто купите три таких квитка.

Важливо: більше рекомендую їхати індивідуально і багато спілкуватися. Особливо підходить зацікавленим в німецькому ринку.

Результат: тут ми знайшли українську компанію, з якою будемо розробляти програмне забезпечення для нашого продукту. Також у нас з'явилися зв'язку з двома акселераторами, зараз ведемо переговори, щоб потрапити на новий сезон відбору до них.

Але найбільша користь від цієї конференції була саме в кількості контактів - як інвесторів, так і представників різних міжнародних корпорацій. Навіть якщо я нічого зараз їм не можу запропонувати, я знаю, що в майбутньому вже не повинен шукати шляхи, щоб познайомитися. Просто зайду в LinkedIn або Facebook і напишу їм.

South Summit

Захід проходить в Мадриді. За сприйняття - щось середнє між IT Arena і Bits &Pretzels, але публіка більш інтернаціональна.

Для нас унікальним була присутність тих, хто зацікавлений вийти на американський ринок. Було дуже багато компаній з подібним досвідом і бажанням ділитися, потрібно було тільки зав'язати розмову.

Порада: спробуйте отримати квиток, який дасть вам прохід в Business Lounge. На відміну від Bits & Pretzels, де є відкрита карусель, на South Summit є територія, куди можна заходити тільки з певним видом квитка: спонсор, представник компанії, інвестор тощо. Є сектор, де знаходяться виключно інвестори, але квиток туди коштує ще дорожче.

Вартість: € 99 звичайне участь і € 1000. для тих, хто хоче мати свій стенд у рамках конференції. Інвесторський квиток обійдеться вам в € 1580, а бізнес - в € 420 (прохід в той самий бізнес-лаунж).

IT Arena, Bits & Pretzels, South Summit йшли буквально поспіль, і завдяки цьому ми могли економити на поїздках - нам не потрібно було повертатися до Києва, а такі квитки коштують значно дешевше. Загальні витрати трьох конференцій, беручи до уваги квитків за участь, обійшлися в € 2000.

Важливо: корисно саме для стартапів, оскільки фіналісти змагання (яке проходить в рамкам саміту) отримують величезну підтримку в медіа. Завдяки низькій ціні для звичайних учасників може бути цікавим дозвіллям для тих, хто приїхав до Мадрида подорожувати.

Щоб у вас був прямий доступ до інвесторів і власникам компаній, не поскупилася і купіть собі квиток більш високого рангу, ніж стартап. Так вас будуть серйозніше сприймати, та й доступ з таким квитком у вас буде на більшу кількість стратегічно важливих тусовок.

Результат: ми познайомилися з підприємцем Пітером, який побачив нашу експертизу по 5G і бездротових технологій і запропонував новий варіант використання наших ресурсів - трекінг (відстеження - прим. Ред.) Для логістичних компаній. Зараз ми розвиваємо цей проект, і якби не South Summit, навряд чи ми б десь перетнулися.

Web Summit

Цей захід в рази більше попередніх конференцій, кількість відвідувачів - більше 70 тис. Отже, шансів познайомитися і поспілкуватися на місці з кимось дуже мало. У всіх забито розклад, тому потрібно бронювати зустрічі заздалегідь. Але поспішаю вас заспокоїти, все абсолютно реально.

Web Summit розробив свою власну додаток для учасників конференції. З його допомогою ви можете знайти всіх людей, які можуть бути вам корисні і яким можете бути корисні ви.

Про Web Summit важливо знати те, що, хоча конференція і заявлена ​​«для всіх», основна частина інвесторів і стартапів, які туди з'їжджаються, знаходиться в області Saas (створює ПО - прим. Ред.) Та B2B (створює сервіси для бізнесу - прим . ред.). За нашими спостереженнями, на цей сегмент припадає від 70 до 80% учасників. 15% складають представники Saas B2C (сервіси для клієнтів - прим. Ред.). І тільки потім - Нardware-стартапи (проекти, які створюють пристрої - прим. Ред.) Та, відповідно, інвестори, зацікавлені в таких проектах.

Наш nect - «хардверних» стартап, тому ми були на Web-Summit не найбільш популярними.

Ми відповідально підійшли до заходу і зробили максимально інтерактивний стенд, щоб привернути увагу відвідувачів. Придумали тест «Який ти інтернет-користувач» (ви, до речі, теж можете його пройти, ось посилання) і кожному, хто його проходив, дарували медаль з результатом.

Хоча конференція йде три дні, стартапи мали можливість виставлятися тільки в один з днів.

Оскільки в нашому розпорядженні стенд був лише день, в інші ми могли бігати по території Web Summit і опитувати учасників. Ми запитували людей про казусних ситуаціях, які траплялися з ними через відсутність або проблем з інтернетом. Так ми познайомилися з нашою цільовою аудиторією ближче, знайшли нові «болю» для вирішення і просто поспілкувалися з цікавими людьми.

Web Summit - джерело для стартапів, які бажають вийти на світовий ринок. Сюди приїжджають люди з усього світу. Ви можете поспілкуватися з тими, чия консультація коштує дуже дорого. На саміті ж вони збираються в одному доступному місці.

Вартість: € 950 - звичайний квиток. Для стартапів після проходження відбору ціна квитка становить € 995 з правом виставлятися один день і можливістю брати участь в презентаціях. Поїздка на Web Summit для трьох людей, не рахуючи витрат на участь, обійшлася в € 1000..

Важливо: якщо ви SaaS і B2B, то це ваш рай. Для Hardware-продуктів можливостей вкрай мало. Об'єктивно кажучи, ціна звичайного участі невиправдано висока. Ви отримуєте доступ до виступів, які в більшості випадків і так можете подивитися онлайн. Але не можна не брати до уваги шансу знайомства з потенційними клієнтами і просто цікавими людьми.

Результат: ми познайомилися з Паскалем, одним з проектних менеджерів краудфандінговой платформи Indiegogo. Він зацікавився нашим продуктом і пообіцяв підтримку при виході на платформу. Заручитися такою підтримкою перед запуском - безцінний дар.

А найцікавіше те, що Паскалю порадили нас три українські компанії в різних місцях, які теж були на Web Summit. Це прекрасний показник того, як українська тусовка допомагає один одному.

Якщо у вас є ідея і ви хочете її розвивати, СES - не ваша конференція. Це шоу фінального пристрою, який буде скоро продаватися або вже в продажу, і люди їдуть його рекламувати. На CES мало можливостей для стартапів, які знаходяться на стадії ідеї.

Для уявлення - в Лас-Вегасі ми везли першу готову партію модему nect з оновленим дизайном з переробленого пластику.

Ситуація абсолютно протилежна Web Summit: тут 99% хардверних стартапів для кінцевого користувача. Туди їдуть рекламувати, спілкуватися з медіа, інвесторами, роздрібними продавцями, підписувати договори і все з цього виходить.

Вартість: $ 1000 відібраних стартапів з можливістю провести на конференцію до 10 учасників.

У Лас-Вегас я літав один і привіз туди двох знайомих з Сан-Франциско, які допомагали мені на стенді. Так вийшло економніше, ніж везти команду з Києва, але економія виявилася невиправданою. Краще було привезти команду і заплатити суму побільше, від цього було б набагато більше користі. Це була моя помилка, яку я більше не буду допускати. Якщо витрати вийшли в 4 рази дешевше, то користі від цього в 10 разів менше. Харчування, проживання та перельоти обійшлися в $ 2000..

Результат: на CES познайомилися з маркетинговою компанією, яка просуває продукти на Indiegogo.

Ще одне важливе знайомство було з представником акселератора в Штатах, який нам ідеально підходить: у них є ті самі знання, яких нам не вистачало, і вони чітко заточені на «хардверних» продукти - такі як nect.


Ця людина зацікавилась нашим стартапом настільки, що пообіцяла особисто відстоювати наші інтереси і намагатися нас просунути. Зрозуміло, що там є ціла комісія з відбору стартапів, але мати одну людину, яка особисто зацікавлена, вже дуже круто.

В кінці минулого тижня у нас було інтерв'ю, але результатів ми поки не знаємо.

На закінчення можу сказати, що абсолютно нічого не замінить вам живого спілкування з партнерами та інвесторами. Якщо ви роздумуєте, чи варто чи не варто вам їхати на конференції, - безперечно варто. Але тільки якщо ви чітко розумієте, навіщо вам потрібна поїздка.

Всі 5 конференцій за участю, перельотами, харчуванням та проживанням обійшлися нам в $ 12,5 тис ..

СES

СES (Consumer Electronics Show) має одну велику відміну від всіх попередніх конференцій: це виставка, тобто вона про продукти, а не про бізнес і стартапи. Туди з'їжджаються люди, які вже створюють продукти, а також великі компанії і стартапи, які готові продавати.

Якщо у вас є ідея і ви хочете її розвивати, СES - не ваша конференція. Це шоу фінального пристрою, який буде скоро продаватися або вже в продажу, і люди їдуть його рекламувати. На CES мало можливостей для стартапів, які знаходяться на стадії ідеї.

Для уявлення nect в Лас-Вегасі ми везли першу готову партію модему з оновленим дизайном з переробленого пластику.

Ситуація абсолютно протилежна Web Summit: тут 99% хардверних стартапів для кінцевого користувача. Туди їдуть рекламувати, спілкуватися з медіа, інвесторами, роздрібними продавцями, підписувати договори і все з цього виходить.

Вартість: $ 1000 відібраних стартапів з можливістю провести на конференцію до 10 учасників.

У Лас-Вегас я літав один і привіз туди двох знайомих з Сан-Франциско, які допомагали мені на стенді. Так вийшло економніше, ніж везти команду з Києва, але економія виявилася невиправданою. Краще було привезти команду і заплатити суму побільше, від цього було б набагато більше користі. Це була моя помилка, яку я більше не буду допускати. Якщо витрати вийшли в 4 рази дешевше, то користі від цього в 10 разів менше. Харчування, проживання та перельоти обійшлися в $ 2000..
Результат: на CES познайомилися з маркетинговою компанією, яка просуває продукти на Indiegogo.

Ще одне важливе знайомство було з представником акселератора в Штатах, який нам ідеально підходить: у них є ті самі знання, яких нам не вистачало, і вони чітко заточені на «хардверних» продукти - такі як nect.

Ця людина зацікавився нашим стартапом настільки, що пообіцяв особисто відстоювати наші інтереси і намагатися нас просунути. Зрозуміло, що там є ціла комісія з відбору стартапів, але мати одну людину, який особисто зацікавлений, вже дуже круто.

В кінці минулого тижня у нас було інтерв'ю, і результатів ми поки не знаємо.

На закінчення можу сказати, що абсолютно нічого не замінить вам живого спілкування з партнерами та інвесторами. Якщо ви роздумуєте, чи варто чи не варто вам їхати на конференції, - безперечно варто. Але тільки якщо ви чітко розумієте, навіщо вам потрібна поїздка.

Всі 5 конференцій за участю, перельотами, харчуванням та проживанням обійшлися нам в $ 12,5 тис ".


За матеріалами ресурсу mc.today