Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Як досягти успіху в бізнесі в 2020 році. Поради Ілона Маска.

Успіх американського підприємця, філантропа і інноватора Ілона Маска вже став притчею во язицех. При цьому сам засновник SpaceX і Tesla каже, що досягати цілей йому вдається, в основному, за рахунок вродженої працьовитості та здатності  прогнозувати майбутнє.


Маск впевнений, що в 2020 році вимоги і запити бізнесу будуть іншими. На одному з офіційних заходів інноватор дав кілька порад тим, хто стоїть на порозі власної справи і ще не знає, як досягти успіху.

Розвивайте стійкість до болю

Досягнення результатів пов'язано з подоланням себе. Часто це викликає дискомфорт, в тому числі і фізичний.

"Деякі мої знайомі кажуть, що створювати компанію - це як їсти скло і одночасно летіти в прірву. Вам буде дійсно непросто перші пару років. Почнуться проблеми з користувачами і процесами, і так по колу ". 

Підготуйтеся до труднощів

"Я бачу, як швидко зростає кількість підприємців, які дивовижні компанії вони створюють. У той же час всі вони повинні підготуватися до досить тривалого періоду труднощів. Підійматися вгору завжди непросто ".

Сконцентруйтесь на клієнтах

"Не дивлячись на те, що багато хто хоче створити ідеальний продукт і сервіс та намагається утримувати увагу на тому чи іншому, я б радив зосередитися саме на потребах користувачів. Тому що насправді, саме вони хочуть, щоб ви досягли успіху ".
Шукайте бізнес-ідеї в сфері енергетики

"Від того, наскільки ефективними будуть рішення щодо розвитку альтернативних видів енергії, залежить наше майбутнє. Тут неоране поле для ідей. Думаю, є сенс задуматися над електрифікацією повітряного сполучення ".


Робіть ставку на штучний інтелект

"Зараз ми стоїмо на порозі того, що людський мозок за допомогою нейрозв'язків може бути продовженням комп'ютерних систем і машин. Вам не доведеться запам'ятовувати інформацію, ви будете передавати команди комп'ютера силою думки. Незабаром це призведе до того, що зникне яскраво виражена градація між освіченими і неосвіченими людьми.

    До того ж проекти, які займаються розробкою провідників для такого роду нейронних систем, незабаром вирішать багато медичні питання: полегшать стан людей з хворобою Альцгеймера і Паркінсона ".
За матеріалами:5sfer