Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Вітаємо! Стартап школі Sikorsky Challenge 6 років !!!

Перша в Україні стартап школа Sikorsky Challenge (на базі НТТУ КПІ ім.Ігоря Сікорського) запрацювала 19 лютого 2014 року. «Київський Хрещатик був у вогні, все перекрито. Ми були шоковані тими подіями і гадали, що з 22 потенційних «школярів» не прийде жодного. Але прийшли 18 слухачів, дехто прямо із Майдану – брудні та обпечені, і це без перебільшення. Це було символічно – починати таку справу у такі нелегкі часи. Вже згодом перші проекти, котрих було сім, вийшли успішними. Два із них отримали два раунди інвестицій. Відтак, головне – прагнення» (Інна Малюкова, керівник стартап школи Sikorsky Challenge ).

До речі, та сама перша група була найбільш сильною. Багато з них відомі сьогодні не тільки в Україні, а й у світі. Ліза Воронкова, Сергій Мильман, Іван Селєзньов, Андрій Бас та інші.

За 6 років нашу школу пройщли більше 300 стартаперів. І це без урахування мережі стартап шкіл, які з 2016 по 2019 роки були відкриті по всій Україні за участі нашої школи.На сьогодні мережа налічує 10 стартап шкіл і з 3-ма університетами ведуться переговори про приєднання їх до проекту.Ми поздоровляємо всіх, хто навчався в нашій школі і продовжує співпрацювати з нами, всіх, хто розпочав свій стартаперський шлях у нас!

Ми пишаємося вами і бажаємо сил та впертості в стартаперському бізнесі! Бо  осилить цей шлях той, хто йде!