Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Вітаємо! Стартап школі Sikorsky Challenge 6 років !!!

Перша в Україні стартап школа Sikorsky Challenge (на базі НТТУ КПІ ім.Ігоря Сікорського) запрацювала 19 лютого 2014 року. «Київський Хрещатик був у вогні, все перекрито. Ми були шоковані тими подіями і гадали, що з 22 потенційних «школярів» не прийде жодного. Але прийшли 18 слухачів, дехто прямо із Майдану – брудні та обпечені, і це без перебільшення. Це було символічно – починати таку справу у такі нелегкі часи. Вже згодом перші проекти, котрих було сім, вийшли успішними. Два із них отримали два раунди інвестицій. Відтак, головне – прагнення» (Інна Малюкова, керівник стартап школи Sikorsky Challenge ).

До речі, та сама перша група була найбільш сильною. Багато з них відомі сьогодні не тільки в Україні, а й у світі. Ліза Воронкова, Сергій Мильман, Іван Селєзньов, Андрій Бас та інші.

За 6 років нашу школу пройщли більше 300 стартаперів. І це без урахування мережі стартап шкіл, які з 2016 по 2019 роки були відкриті по всій Україні за участі нашої школи.На сьогодні мережа налічує 10 стартап шкіл і з 3-ма університетами ведуться переговори про приєднання їх до проекту.Ми поздоровляємо всіх, хто навчався в нашій школі і продовжує співпрацювати з нами, всіх, хто розпочав свій стартаперський шлях у нас!

Ми пишаємося вами і бажаємо сил та впертості в стартаперському бізнесі! Бо  осилить цей шлях той, хто йде!