Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще

Вітаємо! Стартап школі Sikorsky Challenge 6 років !!!

Перша в Україні стартап школа Sikorsky Challenge (на базі НТТУ КПІ ім.Ігоря Сікорського) запрацювала 19 лютого 2014 року. «Київський Хрещатик був у вогні, все перекрито. Ми були шоковані тими подіями і гадали, що з 22 потенційних «школярів» не прийде жодного. Але прийшли 18 слухачів, дехто прямо із Майдану – брудні та обпечені, і це без перебільшення. Це було символічно – починати таку справу у такі нелегкі часи. Вже згодом перші проекти, котрих було сім, вийшли успішними. Два із них отримали два раунди інвестицій. Відтак, головне – прагнення» (Інна Малюкова, керівник стартап школи Sikorsky Challenge ).

До речі, та сама перша група була найбільш сильною. Багато з них відомі сьогодні не тільки в Україні, а й у світі. Ліза Воронкова, Сергій Мильман, Іван Селєзньов, Андрій Бас та інші.

За 6 років нашу школу пройщли більше 300 стартаперів. І це без урахування мережі стартап шкіл, які з 2016 по 2019 роки були відкриті по всій Україні за участі нашої школи.На сьогодні мережа налічує 10 стартап шкіл і з 3-ма університетами ведуться переговори про приєднання їх до проекту.



Ми поздоровляємо всіх, хто навчався в нашій школі і продовжує співпрацювати з нами, всіх, хто розпочав свій стартаперський шлях у нас!

Ми пишаємося вами і бажаємо сил та впертості в стартаперському бізнесі! Бо  осилить цей шлях той, хто йде!