Оголошено лауреатів Нобелівської премії 2024 з фізики

8 жовтня 2024 року Нобелівський комітет визначив лауреатів премії у галузі фізики. Ними стали Джон Гопфілд та Джефрі Еверест Гінтон за "фундаментальні відкриття та винаходи, які дозволяють машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Фонду Нобеля Що відомо про лауреатів Двоє цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з фізики використали інструменти фізики для розробки методів, які є основою сучасного потужного машинного навчання.  Коли ми говоримо про штучний інтелект, ми часто маємо на увазі машинне навчання за допомогою штучних нейронних мереж. Ця технологія спочатку була навіяна структурою мозку. У штучній нейронній мережі нейрони головного мозку представлені вузлами, які мають різні значення. Ці вузли впливають один на одного через зв’язки, які можна зробити сильнішими або послабленими. Джон Хопфілд винайшов мережу, в якій використовується метод збереження і відтворення шаблонів. Ми можемо уявити вузли у

Стартап помер?! Хай живе стартап!

23 травня у київському Міжнародному Виставкому Центрі  відбулася найбільша IT-конференція Східної Європи! Цього року iForum зібрав 13 286 людей, що цікавляться трендами інтернет-бізнесу, рекламою і технологіями, стартапами і CRM, хочуть готуватися до найважливіших викликів майбутнього.



З докладом на цьому Форумі виступив Ігор Пеер - директор бізнес-інкубатора BeNextIT, один із засновників Стартап Школи Sikorsky Challenge, тренер мережі Стартап Шкіл Sikorsky Challenge в Україні . Він виступив із доповіддю "Стартап помер, хай живе стартап: нові інструменти і підходи в інноваційному менеджменті".